Špičkoví herci povedali áno. Je za tým táto žena!

Špičkoví herci povedali áno. Je za tým táto žena!

Mladá režisérka Zuzana Marianková je veľkým lákadlom.

Seriál Divoký Zapadákov je plný špičkových hercov. Tomáš Maštalír, Dominika Kavaschová, Adam Jančina, Gregor Hološka, Tomáš Mischura, Roman Pomajbo a mnohí ďalší.

Keď sme sa ich pýtali, prečo súhlasili s účinkovaním v novom westernovom seriáli, väčšina z nich nám povedala jedno meno. Zuzana Marianková. Práve táto mladá režisérka bola jedným z hlavných dôvodov, pre ktorý sa na nakrúcania na Morave tešili.

Sympatická Zuzana pôsobí placho, no na pľaci presne vie čo chce. V koženej bunde ukrytá za okuliarmi pozorne na kamere študovala nakrútené scény a hercom ukazovala, ako si predstavuje realizáciu svojich nápadov.

Na pľaci s Tomášom Maštalírom.

FOTO:  TV Markíza

Na svojom konte má filmy ako Dvere, B moll, Almost there, Seagulls, Cold Hands a pripravuje svoj prvý debut, ktorý by sa mal začať nakrúcať už na jar. Niekoľko filmov nakrútila aj v angličtine a vo francúzštine.

„U hercov je to so mnou zvláštne. Buď ma okamžite opantajú, alebo sa to nestane nikdy. Každý, s kým som pracovala ma niečím fascinuje,“ povedala pre portál 9em.sk pred časom.

Pozrite si rozhovor so Zuzanou Mariankovou.


Divoký Zapadákov štartuje už v pondelok, 6. februára o 20.30 na Markíze!


Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli? Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Gizka (po)radí: Prišla o syna a to zďaleka nie je všetko... Stratiť môže aj strechu nad hlavou...

Panelákový byt je plný smútku, na pomoc prichádza Šťastný domov! Našťastie sú tu naši majstri, ktorí zariadia nielen krajšie bývanie, ale aj šťastnejší život!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie