To je ale zmena! Spoznávate vašich obľúbených hercov?

To je ale zmena! Spoznávate vašich obľúbených hercov?

Pozrite si krásne koláže!

Seriál Divoký Zapadákov štartuje na Markíze už v pondelok večer. Bude to výbušný westernový koktejl plný hereckých es.

Každá postava má svoje výrazné črty, vďaka ktorým celkom zabudnete na to, ako vyzerá v civile. Či už to je Tomáš Maštalír so zlatými zubami a čiernou páskou cez oko alebo Roman Pomajbo ako drsná majiteľka salóna.

My sme sa však trochu pohrali s fotografiami a vznikli z toho takéto skvelé koláže. Porovnajte westernových hrdinov v kompletnom prestrojení s hercami v civile. To je ale rozdiel, však?

Roman Pomajbo ako Mamita Lucy

Roman Pomajbo v širokej kockovanej sukni má priam materský nádych. Niet divu, jeho postava sa volá Mamita, čo v španielčine znamená mamička. Prekypuje dobrými radami do života a zavše utešuje Zapadákovčanky so zlomeným srdcom. „Je nás tu málo žien a ja mám takú výhodu, že môžem tým mladým dievkam poradiť čo to zo svojich skúseností. Aby nemuseli plakať, keď im to nevyjde na prvý raz. Veď chlapi sú len chlapi,“ hovorí „Mamita“ Pomajbo.

FOTO:  TV Markíza

Dominika Kavaschová ako sladká Jane

Sladká Jane je naivná kráska, ktorá túži po romantickej láske ako z románu. Jej predstavy sa zosobňujú v postave fešného Lukea, ktorý je ochotný spievať pre ňu serenády pod oknami. „Jane je citlivejšia ako citlivá, romantickejšia, ako sa vôbec dá vydržať a rozhodne nepatrí na vrchol pyramídy v inteligencii. Vždy sa riadi srdcom, čo je sympatické, častokrát však veľmi nepremyslí veci dôkladne a potom je prekvapená, prečo nefungujú,“ opisuje so smiechom Dominika Kavaschová.

FOTO:  TV Markíza

Adam Jančina ako fešák Luke

Toto meno si dobre zapamätajte. Adam Jančina je totiž jednou z vychádzajúcich hviezd. V Zapadákove hrá kladného hrdinu, ktorý je taký dokonalý, až je s tým mierne otravný. No schválne – skúste na ňom nájsť aspoň jednu chybu. „Kebyže sa s ním poznám, určite mu fandím, ale ak by som s ním bol príliš dlho, začali by ma bolieť zuby z toho, aký je šialene sladký,“ smeje sa Adam Jančina.

FOTO:  TV Markíza

Barbora Andrešičová ako mrcha Hilda

Hilda je mrcha, tým je povedané všetko. Zákerná a zlá škodí kde môže. A ako to už býva, jej charakter pramení z pocitu menejcennosti a hlbokého žiaľu. Rada by bola žiadaná a milovaná ako Jane, len jej to akosi nikdy nevyjde. „Je škodoradostná, rada sa baví na účet druhých, pretože ju teší, že nezažíva nepríjemné situácie ona sama,“ smeje sa Barbora.

FOTO:  TV Markíza

Tomáš Mischura ako Šerif

Na tejto postave sa zaručene pobavíte! Keď Tomáš Mischura otvorí ústa a vystrúha jednu zo svojich početných grimás, na perách vám bude pohrávať úsmev. Jeho šerif patrí medzi najkomickejšie postavy celého Divokého Zapadákova. „Je to správny muž na nesprávnom mieste, neoblomný obhajca spravodlivosti (s malými rezervami), dokonale znalý zákona (s veľkými rezervami),“ hovorí o svojej postave Tomáš Mischura.

FOTO:  TV Markíza

Jozef Vajda ako Šaman

Zdá sa, že sa Jozef Vajda pre postavu Šamana narodil. Kostým mu padne ako uliaty a rola špekulanta, ktorému po rozume behajú len peniaze sa mu jednoducho hodí.  „Chce urobiť zo všetkého biznis, nechýba mu ale nadhľad a humor,“ vymenúva svoje vlastnosti Jozef Vajda.

FOTO:  TV Markíza

Divoký Zapadákov štartuje už v pondelok, 6. februára o 20.30 na Markíze!


Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli? Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Gizka (po)radí: Prišla o syna a to zďaleka nie je všetko... Stratiť môže aj strechu nad hlavou...

Panelákový byt je plný smútku, na pomoc prichádza Šťastný domov! Našťastie sú tu naši majstri, ktorí zariadia nielen krajšie bývanie, ale aj šťastnejší život! 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie