Herci sa strhávali zo sna! Vieme, kto je na vine

Herci sa strhávali zo sna! Vieme, kto je na vine

Nahliadnite s nami do zákulisia výroby nového seriálu.

Divoký Zapadákov nás prenesie do westernového mestečka plného komických postavičiek, ktoré si hneď zamilujete. Zákulisím nakrúcania seriálu vás prevedú režisérka Zuzana Marianková a producent Dano Dangl.

Tomáša Maštalíra uvidíte v skutočne nezvyčajnej úlohe. Z uhladeného fešáka sa stane odpudivý gangster. Jeho obsadenie bolo jasné od začiatku. „Pravdu povediac, Tomáš bol jasný okamžite, Jozef Vajda ako šaman tiež, na tom sme sa s Danom okamžite zhodli. Sú to úžasní herci a veľmi som sa na nich tešila,“ hovorí Zuzana Marianková a Dano Dangl ju s úsmevom dopĺňa: „Všetci herci si svoje postavy zamilovali a my sme sa zase zamilovali do nich.”

Jednou z najvýraznejších postavičiek je Žľaza v podaní Dana Fischera. Dano rozpráva veľmi špecifickým maďarským prízvukom. „Po pár  dňoch sme si všimli, že viacerí členovia štábu a aj niektorí herci začínajú chytať jeho prízvuk. Nedalo sa to ovládať, skutočne sme si jeho postavu veľmi obľúbili,“ smeje sa režisérka.

Hoci by bolo možno jednoduchšie vytvoriť Divoký Zapadákov v ateliéroch, štáb si to nijako uľahčovať nechcel.  Perfektné westernové mestečko nakoniec našli u našich susedov v Čechách. „Reálne lokácie prinášajú svoje prekvapenia, ktoré nemôžeme mať vždy na 100% pod kontrolou, ale o to viac kreativity toto prostredie v ľuďoch prebúdza. Niekedy sme sa ocitli doslova v bojových podmienkach. Vstávali sme ešte za tmy, inokedy sme za tmy končili. Bolo to únavné hlavne kvôli tomu, že sme sa museli poriadne zoznámiť s prostredím a často s ním aj bojovať,“ opisuje náročné filmové dni režisérka.

Po mestečku sa však nepremiestňovali len herci, ale aj zvieratá. Najväčšie problémy robili exotické pávy, ktoré oďobávali autá či strhávali hercov zo spánku, keď sa im prechádzali po strechách nad hlavami. „Pávy sú skrátka svine!“ smeje sa Dano Dangl.

Divoký Zapadákov štartuje už dnes, o 20.30 na Markíze!


Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli? Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Gizka (po)radí: Prišla o syna a to zďaleka nie je všetko... Stratiť môže aj strechu nad hlavou...

Fešný herec Adam Jančina iba pre vás! Vitajte v Divokom Zapadákove! Vyberte sa na potulky po westernovom mestečku s tým najpovolanejším.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie