Herečka z Druhej šance o slávnom príbuznom. Čože, naozaj sú rodina!?

Herečka z Druhej šance o slávnom príbuznom. Čože, naozaj sú rodina!?

Stretli sa aj na Vianoce.

Keď jeho meno spoznalo celý svet, ona mala iba tri roky a sama priznáva, že až dnes to vie navnímať naplno. Mladá slovenská herečka Barbora Bezáková prekvapila všetkých fanúšikov odkrytím slávneho člena jej širšej rodiny. O ich príbuzenstve zrejme netušili.

„Neviem, či viete, ale jeden z členov mojej širšej rodiny je prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella,“ napísala herečka na sociálnej sieti k fotografii, na ktorej je s prvým Slovákom, ktorý letel do vesmíru. Priaznivcom sa pochválila, že v rámci vianočnej návštevy boli spolu s Bellom na výstave venovanej vesmíru.

TIP: Ste skutočným fanúšikom Druhej šance? Otestujte sa a zistite to!

„Keď Ivan letel do vesmíru, ja som mala tri roky, takže teraz som mala možnosť sa na všetko popýtať a odvnímať to naplno. Teda, poviem vám, že je to extrémne fascinujúce, keď vedľa vás stojí človek, ktorý absolvoval intenzívny výcvik, dostal sa do najužšieho výberu a nakoniec mal možnosť ako jediný Slovák vidieť našu Zem zhora. Mozog mi to neberie,“ doplnila s nadšením a obdivom.

Obľúbenú hviezdu z Druhej šance na záver zaujímalo, či by fanúšikovia využili možnosť letieť do vesmíru. „Ja by som letela hneď!“ neváhala priznať.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie