• Relácie
  • Druhá šanca
  • Herci sa vrátili do Nemocnice Bezručova. Prvá klapka padla, Fabián má nový problém

Herci sa vrátili do Nemocnice Bezručova. Prvá klapka padla, Fabián má nový problém

Herci sa vrátili do Nemocnice Bezručova. Prvá klapka padla, Fabián má nový problém

Pozrite sa, ako vyzeral návrat na pľac.

Seriál z nemocničného prostredia si hneď od prvej epizódy v roku 2022 podmanil divákov a stal sa v tom čase nasledovanejším a najobľúbenejším pôvodným seriálom na celom trhu. Jeho milovníci majú dôvod na radosť aj v roku 2024. Druhá šanca sa na televízne obrazovky vracia s novou treťou sériou.

Hlavným hrdinom ostáva charizmatický „Dok“ – staronový primár Andrej Fabián, ktorého jedinečným spôsobom stvárňuje obľúbený herec Ján Koleník.

Prvý deň nakrúcania tretej série Druhej šance. Režisér Peter Hoferica s hercami Líviou Bielovič a Jánom Koleníkom.
Prvý deň nakrúcania tretej série Druhej šance. Režisér Peter Hoferica s hercami Líviou Bielovič a Jánom Koleníkom.  |  FOTO:  TV Markíza

​Tentoraz jeho najväčším protivníkom nebude nikto z nadriadených ani kolegov, ale jeho vlastná hlava. Andrejovi sa totiž konečne začína vracať pamäť a spomienky na roky, ktoré boli dosiaľ preňho po strelnom poranení hlavy „stratené“.

Okrem Koleníka sa diváci môžu tešiť aj na skvelých hercov Líviu Bielovič, Sarah Arató, Filipa Šebestu, Karola Tótha či Filipa Tůmu.

Aký bol pre hercov návrat do známych priestorov Nemocnice Bezručova?

Pozrite sa s nami, ako prebiehala prvá klapka tretej série Druhej šance, kde nemohli chýbať Andrej ani Adela. Ján Koleník a Lívia Bielovič sa v jednom zhodli.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie