Neuveriteľná podoba! Tohto slovenského herca by ste od Tomáša Maštalíra nerozoznali

Neuveriteľná podoba! Tohto slovenského herca by ste od Tomáša Maštalíra nerozoznali

Tú podobnosť si všimnete hneď.

Už v januári 2023 plánuje televízia Markíza uviesť na obrazovky svoj úplne prvý dobový seriál s názvom Dunaj, k vašim službám. Divákom vyrozpráva osudy ľudí, ktorí sú spätí s ikonickým obchodným domom Dunaj, vo svojej dobe najmodernejším chrámom nákupu a luxusu v celej krajine.

TIP: Najťažšia výzva pre Tomáša Maštalíra: Po páde z koňa skončil na vozíku

V seriáli sa popri ostrieľaných hercoch objavia aj menej známe tváre. Jednou z takých je talentovaný herec Marek Rozkoš. Ten stvárni postavu Petra Kučeru, jedného zo synov majiteľov obchodného domu Dunaj, Kučerovcov. Tým, že sa od neho veľa neočakáva, mohol si dovoliť odísť do zahraničia, kde študoval a užíval si voľný život.

Je charizmatický, zábavný a ženy naňho letia. Neplánuje sa usadiť na Slovensku, ale rodinná situácia, ako aj dianie vo svete ho privedú domov. Keď vidí, ako rodičia zostarli a ako je na tom brat Leopold, ktorý je odkázaný na invalidný vozík, rozhodne sa zostať a pomôcť.

TIP: Tá je ale nádherná! Toto je manželka Jána Koleníka

Jeho brata Leopolda bude hrať skvelý Tomáš Maštalír. Práve s ním sú si v jednej veci veľmi podobní. Pozrite si rozhovor a všimnete si to hneď.

Rozhovor s Marekom Rozkošom o postave v seriáli Dunaj:

FOTO:  TV Markíza

Prvé zábery zo seriálu Dunaj, nájdete v galérii.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie