Kreatívny producent Dunaja: Neuveríte, kde chceli seriál pôvodne nakrúcať

Kreatívny producent Dunaja: Neuveríte, kde chceli seriál pôvodne nakrúcať
Zdroj: TV Markíza

Pôvodné plány boli úplne iné.

Nový dobový seriál Dunaj, k vašim službám si za pár týždňov svojho vysielania získal mnohých divákov po celom Slovensku. Jednou z jeho silných stránok je samotný vizuál. Kostýmy, ateliéry, rekvizity či exteriéry vyvárajú z Dunaja jeden z najkrajších seriálov televízneho vysielania na Slovensku.

Kreatívny producent Dunaja Peter Kelíšek nám v rozhovore povedal, že aj pre samotný tvorivý tím je seriál srdcová záležitosť: „Každý sa veľmi teší na tento projekt, lebo je to niečo nové, niečo čo tu ešte nebolo. Keď sme prvýkrát vošli do ateliérov, tak každý reagoval, že ‚vau‘!“

Zaujímavosťou, ktorú nám kreatívny producent prezradil, je miesto, kde sa mal seriál nakrúcať. Malo to byť priamo v pôvodnom obchodnom dome Dunaj na Námestí SNP v Bratislave. Ten je však aktuálne v stave prerábania, preto bolo potrebné postaviť vlastné ateliéry, kde seriál nakrúcajú.

Ako to vyzeralo v ateliéroch fiktívneho obchodného domu Dunaj počas jeho stavby a viac o vašom obľúbenom seriáli, sa dozviete v rozhovore s kreatívnym producentom Petrom Kelíškom.

FOTO:  TV Markíza

Sledujte Dunaj, k vašim službám každý utorok a štvrtok o 20.30 h na Markíze.


Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie