Vaši obľúbení herci z Dunaja ako deti: Viete, kto je na obrázku?

Vaši obľúbení herci z Dunaja ako deti: Viete, kto je na obrázku?

V článku nájdete správnu odpoveď.

Každoročný Deň s Nadáciou Markíza sa uskutoční už 7. decembra. V tento deň sa budeme intenzívne venovať zbierke pre deti, ktoré to potrebujú. Tento rok bude pomoc smerovať Detskému a adolescentnému oddeleniu Psychiatrickej kliniky JLF UK a Univerzitnej Nemocnice Martin na dobudovanie detského psychiatrického stacionára.

Keďže je táto téme aktuálne v televízii Markíza veľmi dôležitá, tak sa snažíme na ňu upriamiť pozornosť. Naše tváre zverejňujú fotky, ako vyzerali keď boli oni sami ešte deti. Spravili tak aj populárne herecké tváre z najobľúbenejšieho seriálu súčasnosti Dunaj, k vašim službám. Viete kto je kto?

Galéria

Ako môžete pomôcť?
Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Od teraz až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky:

SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Spoločne dokážeme viac!

​​Sledujte nasledujúcu epizódu seriálu Dunaj, k vašim službám v utorok 28. novembra o 20.30 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie