Dunaj, k vašim službám

Predstaviteľ Thomasa z Dunaja: Herectvo? Super brigáda!

Zatiaľ je to len jedna z možností, možno nakoniec aj odíde zo Slovenska.

Obľúbený seriál Dunaj, k vašim službám má za sebou úspešný štart novej série. V závere tej predchádzajúcej prišlo k viacerým kľúčovým udalostiam a veľkým prerodom začal prechádzať Thomas. Pôvodne fanatický mladík indoktrinovaný fašistickou ideológiou sa začal meniť a zdá sa, že v deji by mohol zohrať ešte významnú rolu. Jeho predstaviteľ Krištof Kelíšek však nechcel prezrádzať divákom viac, aby neprišli o prekvapenie.

Galéria

Maroš Kramár v seriáli Dunaj, k vašim službám + 21 ďalších fotografií
Dunaj - 7.séria + 20 ďalších fotografií

​Na pľaci sa stretol aj so svojím otcom Petrom, ktorý je producentom seriálu. Aby ste si nemysleli, že ide o nejaké rodinkárstvo, tak Krištof dostal úlohu Thomasa viac-menej náhodou, keďže dlho nevedeli nájsť vhodného adepta na túto postavu. Nakoniec zavolali na konkurz práve jeho. Po seriáli Červené pásky ide o jeho druhú televíznu rolu, ale vyslovene o kariére herca zatiaľ neuvažuje. Ale je to jedna z možností!

Ďalšiu premiérovú epizódu seriálu Dunaj, k vašim službám uvidíte o 20.30 h na Markíze, 3. časť si môžete pozrieť priamo tu.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie