Dve tváre Istanbulu: 113. a 114. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 113. a 114. epizóda

Ak by Damle niekto povedal, že raz bude žiarliť na dievča, ktorému by sotva venovala pohľad, vysmiala by ho. A predsa sa to stane!

Seniz (Mine Tugay) padne zo srdca obrovský kameň, keď jej trestuhodne naivná Seher (Deniz Uĝur) opäť raz vytrhne tŕň z päty. Aj všetci vo vile Karaçayovcov si vydýchnu, no z úplne iného dôvodu. Agah (Fikret Kuşkan) sa totiž opäť vráti domov, po včerajšom kolapse ani stopy. Akoby všetci jeho strážni anjeli ťahali nadčasy... Chorú Damlu (Simay Barlas) poriadne rozladí, keď si nechtiac vypočuje niečo, čo vôbec nezapadá do falošného obrázka, ktorý si vytvorila o svojej mame - pravdu. Nedim (Berker Güven) je na Oyu (Sevcan Sini) taký nahnevaný, že je rozhodnutý okamžite spretrhať všetky nitky, ktoré ich spájajú. Jej šokujúce priznanie ho však zasiahne nepripraveného – a na tom najcitlivejšom mieste...! Príchod Başak (Sevinç Kumas) a jej synčeka do vily Ceren (Bahar Şahin) hlboko zasiahne. A každého, koho srdce nie je z kameňa, tiež. Agahovo srdce sotva 24 hodín po záchvate, ktorý ho len zázrakom nestál život, čelí ďalšej tvrdej skúške. Z rovnakého dôvodu! Ibaže tentoraz... Spozná pravdu. Nech už si Oya od rozhovoru s Nedimom sľubovala čokoľvek, po len ťažko uveriteľných obvineniach, ktoré vzniesla proti človeku, ktorého si veľmi váži a ktorého má úprimne rád, sa ich v poslednom čase už i tak dosť komplikovaný vzťah ocitne na bode mrazu.

Galéria

Diablica Seniz je ako mačka, čo má deväť životov – a ktovie, možnože ten, ktorý vyčerpala útekom pred manželom doslova v hodine dvanástej, bude posledný...! Ustarostenej Cemre (Sera Kutlubey) aspoň na chvíľku pomôže prísť na iné myšlienky veľká voda menom Özge (Seray Ercan). Ak by Damle niekto povedal, že raz bude žiarliť na dievča, ktorému by sotva venovala pohľad, vysmiala by ho. A predsa sa to stane! Neriman (Ayşen Sezerel), ako vždy netaktná až hrôza, si neodpustí hlúpe poznámky na adresu Nurteninej (Gamze Demirbilek) dcéry.

Otrasený Agah svoj hnev, žiaľ, obráti proti nesprávnym ľuďom. A jedným z nich... Je Nedim.

Sledujte vo štvrtok, 8. februára, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený romantický film Na svätého Valentína - v nedeľu, 11. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie