Dve tváre Istanbulu: 131. a 132. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 131. a 132. epizóda

Seniz nedokáže myslieť na nič iné, iba na pomstu. A tak vyčká, kým všetci zaspia a... Vkradne sa do Cereninej izby zabiť ju!

Na rozdiel od starej mamy (Ayşen Sezerel), ktorá jej vždy povie, čo chce počuť, Cemre (Sera Kutlubey) si rozhodne servítku pred ústa dávať nemieni – na rovinu povie Ceren (Bahar Şahin), že ju nepovažuje za obeť, ale za vrahyňu. Pretože Agahovu (Fikret Kuşkan) smrť má na svedomí, nech už sa z toho snaží vykrútiť akokoľvek! Odkedy Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) a Nedim (Berker Güven) vedia, že sú bratia, nedokážu sa jeden druhému ani len pozrieť do očí, nieto ešte porozprávať sa. A tak aj žialia každý sám... Seher (Deniz Uĝur) je zhrozená, keď sa dozvie, že za hlboký smútok, ktorý zavládol v sídle po smrti jeho pána, je zodpovedné jedno z jej detí. Nešťastný Cenk trávi noc, čo noc na cintoríne pri otcovom hrobe a celé hodiny sa s ním rozpráva tak, ako kým bol ešte nažive v podstate nikdy. A nie je sám, komu Agah tak veľmi chýba, že sa pomaly ani nedokáže nadýchnuť... Civan (Idris Nebi Taşkan) sa – vo všetkej počestnosti, ako kamarát - snaží byť Damle (Simay Barlas) v ťažkých chvíľach oporou. Nanešťastie jeho nepodarená mladšia sestra nemieni brať ohľady ani na ňu, ani na nikoho iného, a tak sa ako veľká voda dovalí do sídla aj s kufrom! Seher nie je hlúpa, a tak hneď pochopí, odkiaľ vietor fúka a kto jej chorou túžbou po bohatstve zaslepenej dcére dáva rozumy. Na Neriman je však, nanešťastie, prikrátka. A navyše ju jej svojrázna svokra má v hrsti pre dávne boľavé tajomstvo, ktorého vyzradením jej opakovane hrozí vždy, keď sa nezhodnú. Cenk urobí ťažké rozhodnutie – to najťažšie v celom svojom živote...

Galéria

Keď sa Nedim dozvie, čo sa počas jeho neprítomnosti stalo vo vile, veľmi sa nahnevá. No ani jeho slová nepadnú u Ceren na úrodnú pôdu. Seniz (Mine Tugay) nedokáže myslieť na nič iné, iba na pomstu. A tak vyčká, kým všetci zaspia a... Vkradne sa do Cereninej izby zabiť ju! Keď niekto sústavne klame, raz zákonite príde deň, keď už mu nik neuverí, aj keď bude hovoriť čistú pravdu. A tak nečudo, že niečo také sotva uveriteľné, ako to, že Seniz všetkých ťahá za nos a svoje ochrnutie len predstiera, všetci považujú za lož a krutú zlomyseľnosť... Ceren napokon predsa len nájde nezvratný dôkaz, že vraví pravdu – a aj človeka, ktorý jej uverí!

Aj keď mu to láme srdce, nešťastný Nedim sa rozhodne vyškrtnúť sa z komplikovanej vzťahovej rovnice, v ktorej ďalšími premennými sú láska jeho života a jeho brat. A tak keď za ním Cemre konečne príde a vyzná mu lásku... Odmietne ju.

Sledujte v stredu, 21. februára, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Dobrý deň, ľúbim ťa - v nedeľu, 25. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie