Neuveriteľné, ako sa zmenili po šou: Účastníci Extrémnych premien na sebe zamakali

Neuveriteľné, ako sa zmenili po šou: Účastníci Extrémnych premien na sebe zamakali

V článku sa dozviete, kto si prešiel najväčšou premenou.

Celosvetovo úspešná reality šou o chudnutí na Slovensku má za sebou štvrtú sériu. Jeden z najsledovanejších programov na Markíze sledovalo každý týždeň tisícky divákov. Najväčšiu výzvu v ich živote prijalo 12 účastníkov, no nie každému sa podarilo dosiahnuť vytúženú váhu. Niektorým sa naozaj zmenil život od základov a dostali doslova druhú šancu na život.

FOTO:  súkr. archív M.P.

Monika ďalej chudne a aktívne športuje

Počas roka dokázala schudnúť 57 kíl. Jej manžel sa teraz na ňu nevie vynadívať. Po slávnostnom ukončení Monikinej premeny ju čakal krásny moment. Konečne mohla mať svadobnú fotku s manželom, kde ju dokáže zdvihnúť na ruky on, a nie naopak, ako to bolo na ich svadbe.Monika nám v rozhovore prezradila, že si drží váhu po galavečere. Pravidelne chodí cvičiť za Marošom do jeho fitka a dodržiava zdravú stravu. Jej cieľ je dať dole ešte 10 kg a s manželom najviac túžia po dieťati.

FOTO:  súkr. archív P.H.

Peter má po operácii skvelé zdravotné výsledky

Vďaka Extrémnym premenám sa Peter dostal na zákrok, ktorý mu zachránil život. Už dlho mal ísť na operáciu srdca, no pre jeho extrémnu nadváhu nemohol. Teraz je z neho úplne iný človek. Schudnúť sa mu zatiaľ nepodarilo, ale jeho zdravotný stav sa úplne zmenil. Najväčší rozdiel po šou vníma najmä v tom, že konečne žije naplno a má veľa energie, ktorú využíva pre rodinu. Jeho cieľ je držať sa na váhe okolo 140 kg.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie