• Relácie
  • Farma
  • Aktuálne zábery z Farmy 14! Čo všetko sa zachovalo z televízneho statku?

Aktuálne zábery z Farmy 14! Čo všetko sa zachovalo z televízneho statku?

Aktuálne zábery z Farmy 14! Čo všetko sa zachovalo z televízneho statku?

Fanúšikovia drsnej reality šou sa stále vracajú na miesto nakrúcania, budete prekvapení, čo všetko nachádzajú.

Televízna Farma sa na Slovensku stala skutočným fenoménom. Aj po dlhých rokoch si drží stabilnú divácku základňu a postupne jej pribúdajú noví fanúšikovia. Drsná reality šou má za následok aj vznik nezvyčajného fenoménu - farmárskej turistiky. Množstvo fanúšikov sa totiž chce pozrieť na miesta, kde sa projekt nakrúcal a zistiť, čo sa zo stavieb zachovalo, čo nenávratne zmizlo, prípadne či vôbec dokážu po dlhšom čase nájsť správne miesto. Najväčšia frekvencia návštev nastáva vždy tesne​ po odvysielaní konkrétnej série, aby fanúšikovia stihli vidieť objekty ešte v stave, ako ich mohli sledovať v televízii.  

Často sa ale stáva, že zostanú sklamaní. Produkcia si totiž pozemok prenajíma a vždy záleží na majiteľovi, čo sa bude diať po skončení nakrúcania. Niektorí chcú mať priestor čo najskôr v pôvodnom stave (teda všetko musí preč), iní si po dohode môžu niektoré objekty ponechať, prípadne sa niektoré stavby predávajú - ako napríklad zvonica z Farmy 13. V prípade poslednej série sa ale zatiaľ drvivá väčšina statku zachovala! Je tam síce trochu neporiadok, ale môžete si spraviť solídnu predstavu, ako farmári žili a čo všetko dokázali postaviť.

Pozrite si, aké zábery spravil fanúšik Farmy Jozef na mieste nakrúcania štrnástej série. Mimochodom, podľa jeho príspevkov seriózne uvažuje, že sa prihlási do „pätnástky“.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie