• Relácie
  • Farma
  • Reakcie na Adamovu voľbu boli poriadne hnusné: Je smutné vidieť ho takého zlomeného

Reakcie na Adamovu voľbu boli poriadne hnusné: Je smutné vidieť ho takého zlomeného

Reakcie na Adamovu voľbu boli poriadne hnusné: Je smutné vidieť ho takého zlomeného

Ako by sa zachovali ostatní, keby stáli pred rovnakou dilemou? Verejný tlak ho nakoniec prinútil, aby svoje rozhodnutie spochybnil.

Zatiaľ najdramatickejšia a najemotívnejšia situácia na v tejto sérii Farmy sa odohrala v aktuálnej epizóde s poradovým číslom 61. Adam sa po výhre v súťaži rozhodol prijať ponuku od Alice a 10 000 eur zo spoločného konta vymenil za lístok do semifinále. To, čo sa strhlo na statku tesne potom, pripomínalo peklo. Farmári ho doslova zožrali, padali rôzne obvinenia a vôbec nie pekné označenia jeho osoby. Adam sa doslova zlomil a pokúsil sa zlatý lístok vymeniť späť. 

Dospelo to nakoniec tak ďaleko, že sa Adam zbalil a odkráčal do tmy. Čo sa bude diať ďalej? Nikto nevie ... V aktuálnej epizóde Farmy X-TRA podrobne rozobrali celú situáciu Šajmo a Šimon Ferstl. Tentoraz až toľko nežartovali, pretože podľa nich bolo veľmi smutné vidieť jedného z najlepších farmárov takého zlomeného. Reakcie farmárov boli naozaj nepríjemné a jedno konštatovanie presne vystihlo dianie na statku: „Zabudli ste úplne na všetko a za desaťtisíc ste z Adama spravili sviňu.“

Súvisiace video

Farma pokračuje v utorok 28. novembra o 21.55 h na Markíze, 60. časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie