• Relácie
  • Farma
  • Úprimná spoveď po odchode z Farmy: Adama sklamala najmä Mirka

Úprimná spoveď po odchode z Farmy: Adama sklamala najmä Mirka

Úprimná spoveď po odchode z Farmy: Adama sklamala najmä Mirka

Atmosféra a pohľady farmárov sa už nedali vydržať. Radšej odišiel, pretože podľa neho by určití ľudia išli až za únosnú hranicu.

Adamove účinkovanie v 15. sérii Farmy sa skončilo. Hoci patril medzi veľkých favoritov, o finančnú odmenu a farmársky titul už nezabojuje. Rozhodol sa, že dobrovoľne statok opustí, pretože takmer všetci farmári sa postavili proti nemu. Hoci sa mu odchádzalo ťažko, pretože za sebou zanechal kus roboty a aj ľudí, ktorých si obľúbil, nechcel už zostať v hre. V aktuálnej epizóde farmy X-TRA vysvetlil prečo a podrobne rozobral aj celú situáciu, ktorá nakoniec viedla k jeho odchodu.

Galéria

Rozhodovanie o vstupenke do semifinále bolo ťažké, ale povedal si, že je to spôsob odmeny za odvedenú prácu. Rátal síce s tým, že ostatní nebudú nadšení zo straty 10 000 eur, ale až takú prudkú reakciu nečakal. Najmä nie od najbližšieho človeka - Mirky. Tá ho sklamala najviac, on jej viackrát pomohol, keď bola na dne a chcela sa vzdať. Na druhý deň ráno, keď prišiel do kuchyne, dočkal sa od nej iba otázky: „Ešte si tu?“ To bola pre Adama posledná kvapka. O tom, že by sa zaťal a zostal, uvažoval iba chvíľu. Nechcel proti nim bojovať, pretože si je istý, že určití ľudia by dokázali ísť až za únosnú hranicu. Viac v rozhovore!

Súvisiace video

Farma pokračuje vo štvrtok 30. novembra o 21.55 h na Markíze, 61. časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie