• Relácie
  • Farma
  • Exfarmár Myrec utopil auto v rybníku: Hasiči ho vyťahovali viac ako šesť hodín!

Exfarmár Myrec utopil auto v rybníku: Hasiči ho vyťahovali viac ako šesť hodín!

Exfarmár Myrec utopil auto v rybníku: Hasiči ho vyťahovali viac ako šesť hodín!

Detailne nám opísal, ako k nehode došlo a čo sa bude diať teraz. Poslal nám aj zábery, ako vyzerá vozidlo po nedobrovoľnom kúpeli.

Miroslav Mimochodek alias Myrec z 15. série reality šou Farma mal pred pár dňami nepríjemnú nehodu - so svojím elektromobilom skončil vo vode! „Vracal som sa domov, keď mi auto začalo pípať, že má nízky stav nabitia batérie. Tak som sa pozrel na displej a vtom mi do cesty vbehla mačka. Strhol som volant doprava, lenže zhruba meter od cesty začínala voda a skončil som v rybníku. Auto ešte odplávalo kúsok ďalej a potápať sa začalo, až keď som otvoril dvere. Našťastie sa mi nič nestalo,“ opísal nám, čo sa vlastne stalo.

Galéria

​Okamžite zavolal záchranné zložky a polícia vykonala všetky úkony, aby nehodu vyšetrila. „Na miesto dorazilo asi dvadsať hasičov a auto vyťahovali z vody viac ako šesť hodín. Potom ho žeriavom naložili na odťahovacie auto a keďže ide o elektromobil, museli odstrihnúť hlavný napájací kábel a vozidlo odstaviť na voľné priestranstvo v areáli odťahovky, kde stojí aj teraz. Dokonca volali aj do centrály výrobcu v Belgicku, aby náhodou niečo nezanedbali. Zároveň som sa dozvedel, že som prvý človek v Česku, ktorý utopil auto tejto značky v rybníku!“ povedal už trochu s nadhľadom.

​Aktuálne teda musí riešiť množstvo vecí, ktoré s nehodou a poistnou udalosťou súvisia: „Momentálne je všetko v riešení a uvidí sa, či to bude na totálku. Nechcem sa zatiaľ k tomu príliš vyjadrovať, kým sa celý proces neskončí, je to v rukách likvidátora poistnej udalosti.“ Miro je síce teraz bez obľúbeného dopravného prostriedku, ale optimizmus ho neopúšťa: „Práve riešim nové biznis plány, ktoré by sa mali zrealizovať do konca roku, ale viac o tom nechcem hovoriť, aby som to nezakríkol. A čo sa týka Farmy, tak prakticky každý týždeň sa s niekým stretávam. Pravidelne chodím cvičiť s Emou, nedávno som bol s Adamom a Denisom v lese a najbližšie sa chystám za Romanom do Komárna.“

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie