• Relácie
  • Farma
  • Kauza delenia farmárskej výhry: Vyjadrila sa aj Lucia!

Kauza delenia farmárskej výhry: Vyjadrila sa aj Lucia!

Denis údajne svoj podiel už stihol rozflákať.

Pätnásta séria reality šou Farma sa síce skončila už v decembri roku 2023, no niektoré veci evidentne ešte stále nie sú medzi účastníkmi definitívne doriešené. Prednedávnom sa Niki Škrváňová na sociálnej sieti vyjadrila, že finalisti sa dohodli na delení výhry. Víťazkou sa nakoniec stala Lucia Gašparíková, ktorá sa naozaj s finančným balíkom rozdelila. Ale nie s Niki. Na otázku od jedného z fanúšikov odpovedala, že peniaze mali dostať Denis a Ema, ona napriek dohode nedostala nič.

Nikola Škrváňová
Nikola Škrváňová  |  FOTO:  instagram.com/zlorianka_official

​„Viackrát som sa jej ozvala, ale už mi ani neodpísala. Proste nič,“ vyjadrila sa pre našu stránku Niki a pokračovala: „Denis dostal desaťtisíc, pokiaľ viem, tak si kúpil počítač a nejaké veci na streamovanie. Ostatné peniaze rozbil v baroch. Ema mala tiež niečo dostať, Lucia jej sľúbila príspevok na auto.“ Finalistka drsnej reality šou na sociálnej sieti zároveň vyjadrila svoj postoj a názor na Luciu, s ktorou na statku mali relatívne korektný vzťah.

Galéria

​Samotná Lucia sa ku kauze najskôr vôbec nevyjadrovala. Stretli sme sa s ňou nakoniec priamo v budove televízie, pretože prišla ako hosť do Telerána. „Nechcela som nič riešiť, mala som totiž zdravotné problémy a teraz konečne dva dni nemám žiadne bolesti,“ vysvetlila nám aktuálna farmárska šampiónka. Do ranného vysielania prišla aj s manželom a dcérkou a nerozprávala len o Farme a zdravej výžive, ale zvŕtala sa aj v kuchyni a pripravovala zdravé lahôdky. Pred kamerami sa rozhovorila aj o delení peňazí po finále a potvrdila nám, že ďalej to už riešiť nebude.

​„Emke som sľubovala podiel z možnej výhry ešte počas pobytu na Farme, pretože na spoločné konto prispela nie malou sumou. Sľúbila som, že jej prispejem na auto. Dostala 5 000. Takisto aj Denis, ktorý bol v podstate môj parťák, aj keď ku koncu som mala pochyby, či je skutočný kamoš alebo nie. Vonku sme si to vysvetlili, dodržala som slovo a Denisovi som dala 10 000. Na Niku som však zmenila názor, pretože vonku som videla a počula nejaké veci. Jednoducho som nebola stotožnená s tým, že by som jej tie peniaze mala dať,“ vysvetlila svoj postoj. 

Záver finále Farmy 15:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie