Najhoršie pre mňa bude odlúčenie od môjho syna, priateľa a rodiny.
Bývalá kontroverzná „nevesta“ chce skúsiť niečo nové a je jej jedno, čo si o nej budú myslieť fanúšikovia drsnej reality šou.
V tretej sérii šou Ruža pre nevestu spôsobila poriadny rozruch a v médiách sa objavili aj viaceré kauzy, ktoré sa spájali práve s ňou. No kontroverzná „exnevesta“ Michaela Doležalová, ktorá na sociálnych sieťach vystupuje pod prezývkou Michel Doll, minulosť riešiť nechce. Naopak, je pripravená otvoriť úplne novú kapitolu svojho života a začať ju chce práve na Farme. Je zároveň prvou obyvateľkou statku v 17. sérii, ktorej meno sme odhalili.
Najhoršie pre mňa bude odlúčenie od môjho syna, priateľa a rodiny.
Jej najväčšou motiváciou prečo chcela ísť do drsnej reality šou je, aby si vyskúšala niečo iné a zažila nakrúcanie v kolektíve, v ktorom bude viacero mužov. Pretože odmalička viac inklinovala práve k mužským skupinám. Farmu preto považuje pre ňu za lepšiu voľbu, než bola Ruža pre nevestu. Ale najviac sa podľa jej slov teší na zvieratá a prírodu. No vie, že na statku to bude mať ťažké, najmä preto, že už v jednom televíznom projekte bola, čo považuje za nevýhodu.
Ale je odhodlaná zabojovať a bude snažiť ukázať sa v inom svetle. Neobáva sa ani reakcie skalných fanúšikov Farmy: „Asi nesklamem, keď poviem, že mi je to jedno. Ja si nerobím nič z toho, kto o mne čo hovorí. No môžem sľúbiť, že sa ich budem snažiť prekvapiť!“ Výzvou pre ňu bude nielen život v extrémnych podmienkach, ale aj samotná hra. Už má pripravenú stratégiu? Viac sa dozviete v priloženom rozhovore.