• Relácie
  • Farma
  • Tam nie sú kamery, že? Párty na Farme mala pikantnú dohru
Farma

Tam nie sú kamery, že? Párty na Farme mala pikantnú dohru

Sedemnásta séria drsnej reality šou sa dostala do polovice. A tak sa oslavovalo vo veľkom! Aj v duelantskej chatke.

Veľká hra na Farme 17 je v polovici. A to je dôvod na oslavu. Alica farmárom sľúbila, že im večer pustí hudbu a pošle niečo aj na prípitok. Alkoholu nebolo veľa a tak sa jednej fľaše sektu nenápadne zmocnila Dorota a rýchlo začala Jana ťahať preč z kuchyne a rozhodla sa mu ukázať duelantskú chatku. Na mieste bez kamier sa trochu viac zblížili, ale súkromie si príliš neužili. O chvíľu sa dovalili Sofia s Miňom a pýtali fľašu späť, pretože videli Dorotu, ako ju „čmajzla“. 

Galéria

+ 29 ďalších fotografií
+ 28 ďalších fotografií

Čo sa dialo potom už kamery nezachytili, ale na druhý deň sa Dorota rozhodla, že sa musí ísť vyspovedať a ospravedlniť mame. Ale rázne sa vyjadrila, že nebolo nič viac než nejaké objatia a bozky. Jano nehovoril nič, akurát sa zrazu do ticha zahlásil: „Tam nie je kamera, že?“ Alena mu to síce potvrdila, ale zároveň dodala, že mikrofóny sú zapnuté stále. Vyraz na tvári nového farmára stál za to! 

Pozrite si video a dozviete sa viac↓

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Farmy o 20.30 h na Markíze, 37. časť si môžete pozrieť v archíve.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie