Sedemnásta séria drsnej reality šou sa dostala do polovice. A tak sa oslavovalo vo veľkom! Aj v duelantskej chatke.
Veľká hra na Farme 17 je v polovici. A to je dôvod na oslavu. Alica farmárom sľúbila, že im večer pustí hudbu a pošle niečo aj na prípitok. Alkoholu nebolo veľa a tak sa jednej fľaše sektu nenápadne zmocnila Dorota a rýchlo začala Jana ťahať preč z kuchyne a rozhodla sa mu ukázať duelantskú chatku. Na mieste bez kamier sa trochu viac zblížili, ale súkromie si príliš neužili. O chvíľu sa dovalili Sofia s Miňom a pýtali fľašu späť, pretože videli Dorotu, ako ju „čmajzla“.
Čo sa dialo potom už kamery nezachytili, ale na druhý deň sa Dorota rozhodla, že sa musí ísť vyspovedať a ospravedlniť mame. Ale rázne sa vyjadrila, že nebolo nič viac než nejaké objatia a bozky. Jano nehovoril nič, akurát sa zrazu do ticha zahlásil: „Tam nie je kamera, že?“ Alena mu to síce potvrdila, ale zároveň dodala, že mikrofóny sú zapnuté stále. Vyraz na tvári nového farmára stál za to!
Pozrite si video a dozviete sa viac↓