Na prvé rande Öykü a Ayaza ani jeden z nich nikdy nezabudne

Hoci sa nezačne najlepšie, neprebieha tak úplne, ehm, štandardne a je plné prekvapení (nie nutne pozitívnych).

Tých, čo ho poznajú ako nepolepšiteľného sukničkára, ktorý si prakticky nikdy nikam nevyjde s jednou ženou dvakrát, by boli poriadne prekvapení, keby videli, s akým úsmevom a nehou si Ayaz (Serkan Çayoğlu) odkladá dva pokrkvané lístočky s odkazmi od Öykü (Özge Gürel). Akoby boli tým najvzácnejším, čo má... Burcu (Nihal Işıksaçan) trápi, ako čudne Emre (Aras Aydın) zareagoval na jej pokus o zblíženie. No svojím streleným nápadom, ako pomôcť ku šťastiu aspoň najlepšej kamarátke, narobí viac škody ako úžitku - Öykü totiž spanikári a zahnaná do kúta urobí niečo skrz-naskrz šialené... Namiesto Meteho (Dağhan Külegeç) vyzná lásku Ayazovi! Şeyma (Nilperi Şahinkaya) je možno potvora, no rozhodne nie je ani včerajšia, ani hlúpa. Takže hneď pochopí, odkiaľ vietor fúka - že sa jej priateľ správa tak zvláštne preto, že na Öykü skrátka žiarli. A asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že z toho vôbec nie je nadšená... Na jej smolu to však nie je jej jediný problém, a dokonca ani najpálčivejší. Je tu totiž ešte jej neodbytný ex Rıza (Serdar Çakmak). Na rozdiel od Ayaza a İlkera (Serkan Börekyemez), ktorí sú nádhernou študentkou Arzu (Hazal Adıyaman), novou adeptkou na čašníčku v pizzerii, neprehliadnuteľne očarení, stíhačka Sibel (Fatma Toptaş) ich nadšenie nezdieľa. Práve naopak!

Galéria

Meral (Ayşegül Ünsal) je v šoku, keď jej zlomyseľná Şeyma vyzvoní, čo Öykü urobila. Teší sa, no má, pochopiteľne, obavy, keďže chlapca, ktorého si jej milovaná dcéra vybrala, zatiaľ nepozná. Emre zachráni Burcu život. Nie v prenesenom slova zmysle, doslova. Aby potvora Şeyma vytrestala Öykü za nepatričný záujem o jej priateľa, podlo a zákerne zničí jej kariéru skôr, než sa vôbec mohla rozbehnúť! Prvé rande Öykü a Ayaza neprebieha tak úplne, ehm, štandardne. A hoci sa nezačne najlepšie a je plné prekvapení (nie nutne pozitívnych), ani jeden z nich naň nikdy nezabudne...

Önem (Neslihan Yeldan) a Bülent (Hakan Çimenser), ktorí sa v poslednom čase temer nevídajú, si naplánujú tajný romantický víkend iba vo dvojici.

Sledujte v stredu, 17. apríla, o 19.00!

Najprv mi vyznáš lásku, potom mi nedvíhaš telefón...!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie