Öykü s Ayazom spolu prežijú krajší a oveľa spontánnejší večer ako Mete a Şeyma

A to sa tá zlomyseľná potvora vďaka jeho prekvapeniu možno po prvý raz v živote cíti ako princezná!

Hrozí, že Bülentove (Hakan Çimenser) víkendové plány s Önem (Neslihan Yeldan) napokon znova vyletia hore komínom, a to z rovnakého dôvodu, ako už x-krát predtým... Správne, kvôli Burcu (Nihal Işıksaçan). Öykü (Özge Gürel) nijako nepomôže, že Ayazovi (Serkan Çayoğlu) klamala, len aby sa vyvliekla z plánovaného výletu, napokon tak či tak vyrazia za dobrodružstvom, ktoré by rada oželela. A to ešte netuší, že hnusoba Şeyma (Nilperi Şahinkaya) sa ju zo žiarlivosti rozhodne trápne zhodiť pred Metem (Dağhan Külegeç) - tým, že jemu a Ayazovi so smiechom vyzvoní, že Öykü sa ešte nikdy s nikým nebozkávala! Svojou nečakanou reakciou na toto poníženie však vyrazí dych nielen tej zmiji a obom mužom, ale najmä sebe... Önem už má dosť Olcayových (Nezih Cihan Aksoy) večných výhovoriek, chce sa konečne stretnúť s autorkou tých zaujímavých návrhov, a to najlepšie už včera! Şeyma (nielen) kvôli Rızovi (Serdar Çakmak) nad sebou úplne stratí kontrolu a... Príde o prácu. Nebyť Burcu, zbytočná hádka Ayaza a Emreho (Aras Aydın) by sa zrejme skončila riadnou bitkou! Mete, ani nevie ako, prečo či kedy sa to vlastne stalo, no v Öykü už viac sestru nevidí. Şeyma z čírej zlomyseľnosti neprestáva ničiť nič netušiacej Öykü život. No na šťastné náhody je tá potvora prikrátka!

Galéria

Zo šoku z toho, že prácu svojich snov má konečne na dosah ruky, dostane Öykü v tej najnevhodnejšej chvíli totálny autorský blok. Akoby si všetky múzy zrazu unisono vzali dovolenku – nedokáže nakresliť ani jedinú čiarku, nieto ešte nejaký návrh. Vďaka Meteho prekvapeniu sa Şeyma, možno po prvý raz v živote, cíti ako princezná. No ešte krajší večer – a oveľa spontánnejší - spolu prežijú Öykü s Ayazom... Ktovie, možno práve preto si jedna zo zatúlaných múz neskoro v noci konečne nájde cestu tam, kam má. No bude to chcieť ešte malé postrčenie správnym smerom.

Öykü má pocit, akoby sa zrazu ocitla v nejakej telenovele – Ayaz a Mete sa totiž doslova predháňajú v tom, ktorý z nich na ňu urobí lepší dojem...

Sledujte vo štvrtok, 18. apríla, o 19.00!

Nerozumie móde, nechápe návrhy... Rozmaznaná boháčka, nič iné!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie