Kukučka: 59. a 60. epizóda - FINÁLE

Kukučka: 59. a 60. epizóda - FINÁLE

Táňa sa snaží všetkých presvedčiť, že bude s Ervínom šťastná. Ťažšie však bude presvedčiť samu seba...

Kornel napadne Miloša, no tomu sa podarí premôcť ho a použiť naňho jeho vlastné zbrane - vydieranie! Ak Kláru nenechá ísť, zdiskredituje ho Romanovým svedectvom!

Táňa svojím rozhodnutím prekvapí nielen Vasiľa, ale najmä Ervína - aby pomohla rodičom, kývne na Prágerovu ponuku a súhlasí so svadbou s Ervínom. Ako svadobný dar tak dostane od Vasiľa Jablonku...

Geričovi sa vrátila pamäť. Prezradí Jurajovi, že ho niekto kvôli spisu Brezina napadol, no na meno ženy, ktorá to bola, si nespomenie. Juraj začne podozrievať Agátu!

Vlado povie Darine pravdu o Henrichovi! Darina sa tak konečne dozvie, že Cyrilov otec nezomrel, ale opustil ju kvôli inej. Dokáže Vladovi odpustiť, že to pred ňou celý život tajil?

Prípravy na svadbu Táne a Ervína sú v plnom prúde. Táňa sa snaží všetkých presvedčiť, že bude s Ervínom šťastná. Ťažšie však bude presvedčiť samu seba...

Agáta sa pokúsi Geriča zabiť, no on stihne spustiť alarm. Sestrička s Jurajom zasiahnu, ale Geriča sa im aj tak nepodarí zachrániť. Pred smrťou však Jurajovi povie, že existuje tajomstvo, ktoré celý čas chránil. Kam dovedie Juraja táto stopa?

Maruška je z Miloša a Kláry zhrozená. Nedokáže pochopiť, ako mohol Miloš prebrať ženu vlastnému bratovi! Miloš sa jej pokúsi otvoriť oči, aby si uvedomila, aký zákerný človek Kornel je.

Zlatica prichytí Vlada a Darinu pri dôvernostiach. Obviní Darinu, že jej Vlada prebrala. Na jej veľké prekvapenie to Darina nepoprie...

Sledujte v utorok, 17. januára, o 14.35 a v stredu, 18. januára, o 13.15!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie