Láska na prenájom: 142. epizóda

Láska na prenájom: 142. epizóda

Otravná Deniz sa opäť drzo nepozvaná objaví tam, kde ju nik nevolal – u Edy a Serkana! A tentoraz sa nenechá odbiť...

Ťažko povedať, čo Aydan (Neslihan Yeldan) desí viac – to, že sa k nej Kemal (Sinan Albayrak) po nedávnom neplánovanom odtajnení ich vzťahu konečne sťahuje; to, ako zareaguje Serkan (Kerem Bürsin), keď sa to dozvie; alebo to, ako dopadne test DNA, ktorý dala tajne urobiť, aby viac-menej potvrdil, čím už si je temer absolútne istá... Že nie Alptekin (Ahmet Mark Somers), ale Kemal je Serkanov otec! Edu (Hande Erçel) temer vystrie, keď Seyfi (Alican Aytekin) nehlásene príde po Kiraz (Maya Başol) a ona tak zistí, čo zase Bolatovci rozbehli poza jej chrbát. Po ďalšej sérii nezmyselných, ba až trápnych výhovoriek, prečo Engin (Anıl İlte) nemôže urobiť to, o čo ho požiadala, už Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) nepochybuje, že ju jej zákonitý podvádza. Serkan sa márne snaží vycúvať z bežných rodinných povinností, ktoré zaňho až doteraz obstaral vždy niekto iný (obvykle Seyfi), Eda, ktorej s ním už pomaly, ale isto dochádza trpezlivosť, si napokon presadí svoje!

Všetok Edin hnev a frustrácia sú razom zabudnuté, keď sa jej naskytne vskutku nezabudnuteľný pohľad na muža jej života a, ehm... Zemiak. Nešťastná Pırıl sa strápni, keď hnaná spravodlivým hnevom vyrobí Enginovi ukážkovú žiarlivostnú scénu. Otravná Deniz (Ayşe Akın) sa opäť drzo nepozvaná objaví tam, kde ju nik nevolal – u Edy a Serkana! A tentoraz sa nenechá odbiť... Melek (Elçin Afacan), ktorá po dlhšom čase zaskočí navštíviť najlepšiu kamarátku a nájde ju v nie práve najlepšom rozpoložení, netrvá ani päť minút, kým na sociálnych sieťach zistí, kam tá barakuda „uniesla“ jej švagríka!

Po návrate domov – teda, presnejšie, k Ede, u ktorej ešte stále býva - čaká nič netušiaceho Serkana ďalšia várka jej „hubovej polievky“! Je to tak trochu irónia, že práve keď sa Aydan pokúsi nadhodiť pred Kemalom tému otcovstvo, konečne dorazia výsledky testu DNA...

Sledujte v utorok, 24. mája, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie