Láska na prenájom: 144. epizóda

Láska na prenájom: 144. epizóda

Serkana príšerne vytočí, keď malá Kiraz nazve Kemala dedkom. Myslí si, že za to môže jeho mama... A vlastne sa nemýli!

Hoci Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) s Enginom (Anıl İlte) mali už aj predtým tak trochu strach, že Eda (Hande Erçel) so Serkanom (Kerem Bürsin) sú pre nich veľká konkurencia v súboji o miesto na vychýrenej škole pre Cana (Ahmet Efe Metekoğlu) alebo Kiraz (Maya Başol), po totálnom fiasku v prvom kole pohovorov učiteľov s rodičmi začínajú podliehať panike... Melek (Elçin Afacan) sa urazenej Ayfer (Evrim Doğan) napokon (aj keď nie celkom dobrovoľne) prizná, že je zamilovaná do Buraka (Sinan Helvacı). Keremovi (Sina Özer) padne sánka, keď z poriadne zmäteného Buraka ako z chlpatej deky nakoniec vylezie, prečo sa zrazu správa tak čudne... V Aydan (Neslihan Yeldan) so Seyfim (Alican Aytekin) by sa krvi nedorezal, keď zistia, že ich vážny rozhovor týkajúci sa pravdy o Kemalovi (Sinan Albayrak) mal nie jedného, ale hneď dvoch svedkov. Dvoch malých a veľmi, veľmi všetečných svedkov!

Ťažko povedať, prečo prijímacia komisia ako ďalšiu disciplínu pre súperiacich rodičov vybrala akurát tanec... No oba páry to vezmú naozaj vážne. Ayfer pod malou zámienkou vyláka Melek k jazeru, aby sa s ňou Burak mohol konečne porozprávať. Slová, ktoré si ten nešťastník zvolí, ju však len utvrdia v tom, že oni dvaja už nikdy viac nemôžu byť priatelia. Serkana príšerne vytočí, keď malá Kiraz nazve Kemala dedkom. Myslí si, že za to môže jeho mama... A vlastne sa nemýli! Netrvá dlho a Aydanino tajomstvo odhalí niekto ďalší. A tentoraz je ten niekto nielen dospelý, ale tiež právom nahnevaný. Teda, aspoň spočiatku...

Kerem svojím náhlym odchodom zlomí Pine (Doğa Özüm) srdce. Keď sa oba páry viac-menej vlastnou vinou unisono vyautujú... Ukáže sa, že nič lepšie sa im asi ani nemohlo stať.

Sledujte vo štvrtok, 26. mája, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie