Láska na prenájom: 146. epizóda

Láska na prenájom: 146. epizóda

Edin a Serkanov plán oznámiť naraz rodine a priateľom, že sú spolu, skomplikuje dvojica nepozvaných hostí - Deniz a Burak.

Po telefonáte s Edou (Hande Erçel) sa Aydan (Neslihan Yeldan) a Seyfi (Alican Aytekin) úplne roztopia – o Kemalovi (Sinan Albayrak), ktorý okamžite vyrazí zachrániť svoju neodolateľne tvrdohlavú vnučku (Maya Başol) pred hnevom jej medzičasom už kolosálne vytočeného otca (Kerem Bürsin), ani nehovoriac. Nuž, Serkanovi naozaj niet čo závidieť, všetky tri najdôležitejšie ženy jeho života – mama, láska i jej dokonalá minikópia – sú totiž skalopevne rozhodnuté urobiť všetko možné aj nemožné, aby sa otec so synom konečne zblížili. Aj keď to medzi malým Canom (Ahmet Efe Metekoğlu) a Kiraz teraz trošku škrípe, keď ide o Erdema (Sarp Bozkurt)... Je z nich razom opäť tím snov.

Engin (Anıl İlte) a Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) naozaj nevedia, či sa majú smiať alebo plakať, keď uvidia výsledok Kirazinho a Canovho, ehm... Povedzme, že umeleckého zápalu. Edu a Kerema (Sina Özer) prekvapí, keď dôvod jeho problémov bezpečne identifikuje ten posledný, od koho by to očakávali... Správne, Serkan! Edin a Serkanov plán oznámiť naraz rodine a priateľom, že sú spolu, skomplikuje dvojica nepozvaných hostí - Deniz (Ayşe Akın) a Burak (Sinan Helvacı). Melekina (Elçin Afacan) taktika začína prinášať prvé ovocie – zaskočený Burak totiž žiarli až strach!

Hoci sa to spočiatku zdalo nemožné, Kemal a Serkan napokon nájdu spôsob, ako spolu vychádzať a netrápiť svojich blízkych - aj keď trochu inak, ako by si tí priali...

Sledujte v utorok, 31. mája, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie