Láska na prenájom: 150. epizóda

Láska na prenájom: 150. epizóda

Zlé správy sa šíria expresne, a tak sa o neúspechu „misie Deniz“ raz-dva dozvedia Pırıl, Aydan, Seyfi, Ayfer... A dokonca i Kiraz.

Namiesto toho, aby sa Engin (Anıl İlte) o svojej ničím nepodloženej domnienke, že sa ich rodina už onedlho opäť rozrastie, normálne porozprával s Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu), opäť urobí rovnakú chybu ako x-krát predtým – začne to rozoberať s niekým iným! A nanešťastie akurát s Erdemom (Sarp Bozkurt)... Serkan (Kerem Bürsin) trpí ako zviera, pretože voľky-nevoľky musí strpieť všetky Denizine (Ayşe Akın) nepatričné vyznania a ešte nepatričnejšie pokusy o zblíženie, len aby podpísala tú prekliatu zmluvu. No trpí aj Eda (Hande Erçel), lebo tá šibnutá stalkerka jej manžela nielenže po celý čas okamžite postuje na sociálnych sieťach záplavy fotiek z ich večere, ale jej časť dokonca začne streamovať naživo! Keď Pırıl pochopí, prečo Engin reaguje tak čudne, vybuchne. Už je toho na ňu skrátka naozaj príliš! Aj Ede už pomaly, ale isto začína dochádzať trpezlivosť. Nečudo, veď tá šialená, sebareflexie neschopná Deniz večer zaklope na dvere Serkanovho apartmánu s jasným plánom...

Kerem (Sina Özer) je rozhodnutý konečne povedať Pine (Doğa Özüm), čo k nej cíti. Nanešťastie Burak (Sinan Helvacı) a Melek (Elçin Afacan) stále chodia okolo horúcej kaše, navyše riadnou okľukou – zdá sa skrátka, že v kľúčových otázkach majú na všetko opačný názor! Dobré správy sa šíria rýchlo, zlé, žiaľ, expresne, a tak sa o neúspechu „misie Deniz“ raz-dva dozvedia Pırıl, Aydan (Neslihan Yeldan), Seyfi (Alican Aytekin), Ayfer (Evrim Doğan)... A dokonca i Kiraz (Maya Başol). Najvyšší čas, aby sa to dozvedel i Serkan, pred ktorým to jeho blízki stále nezrelo taja!

Vďaka vnímavej Pine sa Burak a Melek po dlhom čase opäť dokážu normálne porozprávať. A to stupňujúce sa zvláštne napätie medzi nimi... Začne zrazu dávať zmysel ešte o čosi viac.

Sledujte v utorok, 7. júna, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie