Láska na prenájom: 152. epizóda

Láska na prenájom: 152. epizóda

Keďže Melek nemá v pláne babysittovať sama... Bystré šidielko Kiraz raz-dva odhalí jej a Burakovo tajomstvo!

Burak (Sinan Helvacı) s Melek (Elçin Afacan) sa rozhodnú svoj vzťah reštartovať, a to doslova – začnú tým, že sa opäť „zoznámia“, no tentoraz sa vyvarujú chýb, kvôli ktorým premárnili celé roky len priateľstvom. Kiraz (Maya Başol) a malý Can (Ahmet Efe Metekoğlu) dnes, nanešťastie, platia za chyby, alebo skôr za detinskú tvrdohlavosť a neschopnosť svojich rodičov si tie chyby priznať. Ani Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu), ani Eda (Hande Erçel) nedokážu prekročiť svoj tieň... Serkanovi (Kerem Bürsin) sa vďaka zmenenému prístupu konečne podarí nájsť si cestu k jeho študentom. A nielen to, dokonca sa dočká zaujímavého pozvania... Engin (Anıl İlte) s Pırıl, ale i Serkan s Edou by najradšej ušli, keď ich Can s Kiraz šikovnou malou ľsťou prinútia opäť sa stretnúť. Hoci Aydan (Neslihan Yeldan) sama chcela, aby jej Ayfer (Evrim Doğan) so Seyfim (Alican Aytekin) pomohli zmieriť sa s „chudobou“ a naučiť sa šetriť... Napokon je to na jej sily.

Keď ju Eda požiada, aby večer postrážila Kiraz, Melek, samozrejme, súhlasí. A keďže nemá v pláne babysittovať sama... Bystré šidielko Kiraz raz-dva odhalí jej a Burakovo tajomstvo! Kemala (Sinan Albayrak) prekvapí, ale i trochu dojme, keď zistí, prečo sa Aydan tak úporne snaží naučiť sa byť samostatná. Keď sa Serkan pri korigovaní domácich úloh svojich študentov opäť nechá uniesť, jeho dcérka mu uštedrí cennú lekciu! Pina (Doğa Özüm) a Kerem (Sina Özer) si plnými dúškami užívajú randenie.

Niektoré veci skrátka treba vidieť na vlastné oči, inak im človek neuverí. A tak keď sa Eda dozvie, že sa Serkan chystá na čaj so svojimi študentmi... Expresne sa nahodí a okamžite vyrazí za nimi!

Sledujte vo štvrtok, 9. júna, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie