
V tomto ročníku Let’s Dance tancovať nechcel. Adam Bardy otvorene prehovoril, prečo chcel radšej moderovať.
Nová séria Let’s Dance začína už čoskoro. Preto vám budeme prinášať sériu rozhovor s tvárami najnovšej jedenástej sezóny obľúbenej tanečnej šou. V pomyselnom koloseu prehovoria o tom, čo sa všetci pýtame a budú úprimne odpovedať na otázky, ktoré zaujímavú všetkých divákov.
Ako prvý prijal pozvanie do tohto kolosea Adam Bardy, ktorý bude nový ročník moderovať. Keď bolo jeho meno oznámené, divákov zaujímalo, prečo nebude tancovať, keďže skončil v roku 2022 na druhom mieste po Jánovi Koleníkovi. Adam nám otvorene povedal, prečo sa rozhodol v novom ročníku netancovať. Mal na to svoje dôvody, ktoré nám odhalil.
V rozhovore taktiež prezradil:
Sledujte rozhovor s Adamom Bardym.