Fantastická správa! Ján Koleník bude aj v novej sérii Let's Dance

Fantastická správa! Ján Koleník bude aj v novej sérii Let's Dance

V novej sérii sa opäť zíde fantastická zostava všetkých účinkujúcich.

Siedmu sériu tanečnej šou Let's Dance, ktorú televízia Markíza odvysielala minulý rok, rozhodne ovládol herec Ján Koleník. Nie len vo finále šou, keďže sa stal kráľom tanečného parketu, ale už od samotného začiatku dvíhal divákov a diváčky zo stoličiek. Ján oprášil svoje znalosti spoločenských tancov, ktorým sa venoval ako tínedžer a oplatilo sa.

Ak ste si pri postupnom oznamovaní mien celebritných účastíkov novej série nešťastne povzdychli, že už Ján Koleník nebude súčasťou novej série, tak pre vás máme skvelú správu. Veruže bude!

„Okrem toho, že je Ján Koleník fantastický herec, minulý rok dokázal, že je aj rovnako dobrý tanečník. Svojou charizmou a talentom si získal srdcia divákov a stal sa jednou z najvýraznejších osobností našej šou. Sme veľmi radi, že prijal našu ponuku a aj naďalej bude súčasťou Let's Dance, tentoraz ako člen poroty. Pridá sa tak k Adele Vinczeovej, Tatiane Drexler a Jánovi Ďurovčíkovi,” potvrdila televízia Markíza.

FOTO:  TV Markíza

„Janko je veľký profesionál a spolupráca s ním je vždy veľmi príjemná. Teším sa, že bude súčasťou ďalšieho ročníka Let's Dance. Má všetky predpoklady byť dobrým a spravodlivým porotcom. Ako víťaz môže svoje skúsenosti využiť pri hodnotení a radení súťažiacim,” povedal kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Koleník porotcom Let's Dance

„Byť v Let's Dance a netancovať, bude pre mňa ešte väčšia výzva, ako keď som súťažil... Ale byť opäť pri tom, tešiť sa z tanca ako divák, ktorý nemá stres z tanečného výkonu, je pre mňa zážitok. Kritizovať je veľmi ľahké, ale konštruktívne hodnotiť je zodpovednosť. A naučiť sa tancovať za taký krátky čas pre ľudí, ktorí s tancom nemajú skúsenosť, si vyžaduje hlavne obdiv. Viem sa vcítiť do každého, keďže takto pred rokom som už bol na parkete. Hlavne je to šou, pri ktorej na chvíľu môžeme umelecky a kultivovane zabudnúť na okolitý drsný svet,” prezradil Ján Koleník.

Zaspomínajte si na tanec Ján Koleníka v 7. sérii šou Let's Dance.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie