Moderátori Let's Dance: Toto bude nová kolegyňa Viktora Vinczeho!

Moderátori Let's Dance: Toto bude nová kolegyňa Viktora Vinczeho!

Po Viktorovom boku sa objaví známa tvár.

Fanúšikovia tanečnej šou Let's Dance už poznajú mená všetkých účinkujúcich a porotcov. Kto však bude sprevádzať programom divákov pri televíznych obrazovkách? Návrat do šou hlási moderátor Viktor Vincze, ktorý sa svojimi schopnosťami, šarmom a vtipom osvedčil v siedmej sérii. „Veľmi si vážim dôveru, ktorú do mňa Markíza a režisér Pepe Majeský opäť vložili,” povedal Viktor.

Moderátor bude mať po svojom boku novú kolegyňu, ktorú však dobre poznáte z iných relácií. Na tanečnom parkete s ním bude programom sprevádzať Lucia Hlaváčková.

„Keď mi ponúkli moderovanie Let’s Dance po boku Viktora, zaskočilo ma to, ale aj veľmi potešilo. Ponuku som automaticky a bez váhania prijala. Mám zmiešané pocity. Lomcujú mnou radosť, rešpekt, ale aj nervozita,” prezradila Lucka.

FOTO:  TV Markíza

„S Luciou sa poznáme roky, ešte keď začínala u nás v spravodajstve, takže sa na spoluprácu s ňou a nedele strávené v tej najlepšej tanečnej spoločnosti naozaj teším,” dodal Viktor.

„Moderátormi živých prenosov Let's Dance 2023 budú Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková. Sú sympatickí a obľúbení, navyše skúsení moderátori živých prenosov. Pre Luciu bude práca na veľkej šou novinka a má podobnú východiskovú pozíciu ako Viktor minulý rok. Obaja sa však už dobre poznajú z televízie a veríme, že aj vďaka im dvom budú nedeľné večery ešte príjemnejšie,“ potvrdila televízia Markíza.

Lucia Hlaváčková začala v Markíze ako redaktorka Televíznych novín. Po niekoľkých rokoch sa postavila pred kamery ako moderátorka ranných správ v Teleráne. Netrvalo dlho a z šikovnej a sympatickej vnučky známeho herca Olda Hlaváčka sa stala moderátorka Telerána. Stálu moderátorskú dvojicu tvorí s Matúšom Krnčokom.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie