Vanda Poláková v Let's Dance: Už sa nepostaví na tanečný parket

Vanda Poláková v Let's Dance: Už sa nepostaví na tanečný parket

Tanečnica prezradila, čo sa stalo.

Tanečná partnerka Maria Cimarra Vanda Poláková končí v tanečnej šou Let's Dance. K tomuto rozhodnutiu ju priviedli zdravotné problémy. „S poľutovaním musím oznámiť, že som sa nakazila koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou, sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách,“ prezradila tanečnica.

Vanda, ktorá sa minulú sériu stala spolu s Jánom Koleníkom kráľovnou tanečného parketu, tak bude svojich kolegov môcť podporovať už len na diaľku. Jej tanečný partner Mário Cimarro jej ďakuje za skvelú spoluprácu: „Vanda ma toho veľa naučila. Ďakujem jej za doterajšiu odvedenú prácu. Pevne verím, že sa čoskoro stretneme.“

Pozrite si Vandine a Mariove vystúpenia ešte raz: 

​Jej neúčasť v nasledujúcich kolách mrzí nielen jeho, ale aj režiséra projektu Pepeho Majeského. „Vanda je výnimočná tanečnica a pre Let's Dance je ako stvorená. Mrzí ma, že sa na parket nebude môcť postaviť. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme,“ povedal.

​Po Vandinom ochorení sa tak hneď vyskytla otázka, kto ju po Máriovom boku nahradí. To sa dozviete na druhej strane článku.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie