• Relácie
  • Let´s Dance
  • Z ihriska na tanečný parket: V Let‘s Dance si zatancuje aj legendárny futbalista

Z ihriska na tanečný parket: V Let‘s Dance si zatancuje aj legendárny futbalista

Kopačky vymení za tanečné topánky. Druhé meno tanečnej šou je vonku.

Deviata séria najobľúbenejšej tanečnej šou sa vracia. Let's Dance o chvíľu opäť roztancuje celé Slovensko a vy sa už teraz môžete tešiť na nabitú zostavu celebritných tanečníkov, ktorá bude plná hviezdnych mien. Po herečke Petre Dubayovej je známe ďalšie meno, ktoré sa predstaví v šou.

Na tanečnom parkete sa predvedie aj jeden z najznámejších slovenských futbalistov, Ján Ďurica. „Teší ma, že budem súčasťou tejto výnimočnej šou. Je to pre mňa nová výzva. Verím, že sa nielen naučím tancovať, ale že sa pri tom aj zabavím. Idem radšej už trénovať, aby sa mi počas tanca nezamotali nohy do vianočky. Vidíme sa na tanečnom parkete,“ dodáva nadšene futbalista.

„Sme radi, že môžeme potvrdiť meno ďalšieho účinkujúceho v populárnej tanečnej šou Let's Dance, a to slovenského futbalového reprezentanta Jána Ďuricu. Úspešného hráča čaká unikátna príležitosť predstaviť sa v úplne inej pozícii, ako sme ho doteraz poznali. Veríme, že na parkete najúspešnejšej tanečnej šou mu to pôjde rovnako dobre a ľahko ako na futbalovom ihrisku,“ odkazuje divákom televízia Markíza.

V minulej sérii vyhrala herečka Janka Kovalčiková. Takto sa dozvedela, že sa stala kráľovnou parketu.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie