• Relácie
  • Let´s Dance
  • Ďalšie mená v Let’s Dance: Hviezda Televíznych novín a aj najobľúbenejšej televíznej šou!

Ďalšie mená v Let’s Dance: Hviezda Televíznych novín a aj najobľúbenejšej televíznej šou!

Poznáme ďalšie tváre, ktoré mieria do tanečnej šou.

Do pár dní budú fanúšikovia svetoznámej tanečnej šou poznať všetkých účastníkov slovenskej verzie. Známe sú už tieto mená: Hana Gregorová, Michaela Kocianová, Anna Jakab Rakovská, Petra Dubayová, Ján Ďurica a Tina. 

Pridajú sa k nim aj známi a divákmi obľúbení páni. „Na jar zabojujú o víťazstvo na tanečnom parkete aj šéfkuchár Martin Novák, známy z úspešnej šou Na nože, a náš dlhoročný kolega, redaktor Televíznych novín, Ján Tribula,“ oznámila televízia Markíza.

​„Martin je v gastropriemysle pojem. Je držiteľom mnohých ocenení, varil pre členov kráľovskej rodiny, pomohol mnohým reštauráciám. Janko Tribula je na obrazovkách Markízy takmer od jej vzniku. Za tie roky si vybudoval povesť profesionála, empatického a skromného človeka, ktorého ľudia majú radi. Tešíme sa, že obaja páni prijali naše pozvanie do šou,“ dodal PR manažér šou Tadeáš Kurka. „Na Martina a Janka Tribulu sa veľmi teším. Jeden je vyše dvojmetrový kuchár, druhý je dlhoročný redaktor Televíznych novín s výškou nad 170 cm a ani jeden z nich nikdy netancoval. Som veľmi zvedavý, ako im to na parkete pôjde a ako sa popasujú s tanečnými krokmi. Bude to pre nich výzva. Držím im palce,“ povedal režisér šou Pepe Majeský. „Rád si dávam výzvy, posúvam hranice a učím sa. Pre mňa je Let's Dance krásna noblesná šou, ktorá kultivuje aj spoločnosť. Teším sa na nové priateľstvá, zážitky a chcem prekvapiť sám seba. Veľa mojich kamarátov, ktorí v Let's Dance boli, hovoria, že to bolo najväčšie dobrodružstvo ich života a zážitok na celý život. Tak uvidíme,“ povedala dlhoročná hviezda Televíznych novín Ján Tribula. 

„Už pri premiére minuloročnej série Let’s Dance sa ma medzi rečou opýtali, či by som nechcel ísť tancovať. Odpovedal som, že jasné v pohode. A po roku mi zavolali a oznámili, že idem tancovať. Takže to pred tým mysleli vážne (smiech). Ja som tu výzvu prijal a idem do toho. Teším sa na všetkých kolegov aj divákov,“ vyhlásil známy šéfkuchár Martin Novák. 

Zaspomínajte si, ako to šlo hercovi Jánovi Koleníkovi pred dvomi rokmi: 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie