• Relácie
  • Let´s Dance
  • Šou Let´s Dance už túto nedeľu. Uvidíte novinky, ktoré v minulých sériách neboli

Šou Let´s Dance už túto nedeľu. Uvidíte novinky, ktoré v minulých sériách neboli

Už túto nedeľu sa na obrazovkách Televízie Markíza opäť rozžiari známa sála a jedenásť párov začne súťažiť o kráľa a kráľovnú tanečného parketu v obľúbenej šou Let´s Dance.

Popri zvučných celebritných menách a viacerých nových profesionálnych tanečníkoch tvorcovia prichádzajú aj s ďalšími novinkami.

Kreslo špeciálneho porotcu

Jednou z nich bude napríklad kreslo špeciálneho porotcu, ktoré si ako prvý vyskúša hviezdny herec argentínskych telenoviel.

„Na začiatku je to vždy sranda, po prvom tréningu idú vypľuť dušu. Každý chce obstáť v tom najlepšom svetle a to je na tej šou super, že ich postupne posúva ďalej,“ hovorí režisér a kreatívny producent šou Pepe Majeský.

Tohtoročné Let´s Dance so sebou prináša aj viacero noviniek. Majeský vysvetľuje, že sa diváci môžu tešiť na nové tematické kolá, jedenástich účinkujúcich či špeciálnych porotcov – ako prvý do kresla zasadne Facundo Arana.

Okrem iného má šou aj novú grafiku, upútavku a taktiež sa urobili zmeny v dramaturgii.

Známe mená

Medzi účinkujúcimi rezonuje viacero známych mien. Jednou z nich je aj mladá herečka Petra Dubayová, ktorú môžu diváci poznať zo seriálu Dunaj, k vašim službám. Bude tancovať spolu s Matyášom Adamcom.

Do šou tento rok zavíta aj náš televízny redaktor Ján Tribula. „Ja som sa z Janka veľmi tešila, je to neskutočný dobrák a je strašne vtipný,“ hovorí s úsmevom jeho tanečná partnerka Natália Glosíková.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie