• Relácie
  • Let´s Dance
  • Kuriózny zážitok Aleny Heribanovej. Po páde z javiska skončila v náruči slávneho tenora

Kuriózny zážitok Aleny Heribanovej. Po páde z javiska skončila v náruči slávneho tenora

Po nej stratila balans aj legendárna Iveta Bartošová.

V živote si najskôr vysnívala celkom inú prácu, okolnosti či osud však neskôr všetko zmenili. Alena Heribanová po vyštudovaní anglického a slovenského jazyka videla svoje miesto ako učiteľka na gymnáziu, kam sa však pre vtedajšie spoločensko-politické pomery nedostala.

​Dnes by to zrejme už množstvo divákov, ktorí si ju obľúbili ako skvelú moderátorku, označili za šťastnú hru osudu. Vďaka štúdiu jazykov totiž mohla ako moderátorka precestovať svet.

​„Tých príležitostí moderovať veľké galaprogramy a v zahraničí bolo veľa a som za všetky veľmi vďačná. Táto práca má najväčšiu výhodu alebo také najväčšie zhodnotenie nášho úsilia a energie v tom, že vidíme kus sveta a máme možnosť stretnúť zaujímavých ľudí. A to sa mi v živote podarilo,“ hovorí s vďakou o svojej kariére.

Obľúbenú moderátorku sme stretli na siedmom kole Let’s Dance. Tanečnú šou si v minulosti vyskúšala na vlastnej koži, no s tancom sa divákom predviedla ešte v jednej. Spomeniete si, ako sa nazývala?

Pozrite si rozhovor, v ktorom nám moderátorka porozprávala, kam všade ju práca zaviedla a čo nečakané sa jej pri moderovaní prihodilo.

Galéria

Sledujte siedme kolo Let's Dance.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie