• Relácie
  • Let´s Dance
  • Obrovské prekvapenie je vonku: Let‘s Dance vyráža za vami, vychutnajte si ho vo vašom meste

Obrovské prekvapenie je vonku: Let‘s Dance vyráža za vami, vychutnajte si ho vo vašom meste

Máme potvrdené prvé meno, na ktoré sa môžete tešiť aj u vás doma.

Tanečná horúčka na Slovensku nepoľaví ani po skončení aktuálnej 9. série fenomenálnej a divácky mimoriadne obľúbenej šou Let's Dance. Televízia Markíza sa totiž rozhodla potešiť všetkých jej fanúšikov a na jeseň 2024 vyraziť s týmto celosvetovo úspešným formátom na veľkolepé turné po celom Slovensku.

„Let's Dance patrí už od roku 2006 medzi najväčšie divácke hity TV Markíza a zakaždým ide o spoločenskú udalosť sezóny. Nie je tomu inak ani tento rok. Vypočuli sme preto priania naozaj obrovského množstva divákov, ktorí by si šou chceli vychutnať naživo a už túto jeseň Let's Dance príde prostredníctvom Televízie Markíza priamo do ich regiónu a postará sa im o nezabudnuteľný zážitok. Skutočne je sa na čo tešiť,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Let's Dance ponúkne aj na turné všetko to, čo diváci na tejto šou tak milujú - skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov TV Markíza. Toto a ešte omnoho viac si budú môcť fanúšikovia Let's Dance užiť už túto jeseň naživo v mestách po celom Slovensku.

Galéria

Štart predaja vstupeniek a prvé mestá, do ktorých zavíta jesenné turné Let's Dance, budú odtajnené už túto nedeľu 28. apríla 2024 počas televízneho priameho prenosu tanečnej šou.

Prvým potvrdeným účinkujúcim na Let's Dance turné je kráľ tanečného parketu z roku 2022 divákmi milovaný herec, Ján Koleník. "Som veľmi rád, že skvelá šou Let´s Dance konečne vycestuje za svojimi fanúšikmi po celom Slovensku. Budú ju môcť zažiť naživo, so všetkým pompéznym, čo k nej patrí. A my, celá partia, ktorým tanec počas šou prirástol k srdcu, a zmenil nám život, budeme pri tom." dodáva herec.

Režisér tanečnej šou Pepe Majeský sa teší, že sa vyberú za ľuďmi k nim domov. „Teším sa z fenomenálneho úspechu našej šou a z toho, že nám diváci zachovávajú svoju priazeň, dokonca sa ich počet zvyšuje. O to viac som rád, že sa s Let´s Dance vyberieme  na turné do regiónov Slovenska a prinesieme našim fanúšikom ako poďakovanie živú plnohodnotnú šou tak, ako ju poznajú z televíznych obrazoviek.“

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie