• Relácie
  • Let´s Dance
  • Jablonský odišiel s hviezdou Let’s Dance na dovolenku: Keď zistili, kde sú, miesto ihneď opustili

Jablonský odišiel s hviezdou Let’s Dance na dovolenku: Keď zistili, kde sú, miesto ihneď opustili

EXKLUZÍVNE: Tanečník nám prezradil detaily o ich dovolenke. Z jedného miesta museli dokonca odísť.

Galéria

Jakub Jablonský si po víťazstve v Let’s Dance odišiel oddýchnuť do zahraničia. Nešiel však sám. Vzal so sebou aj svojho kolegu z tanečnej šou, Jaroslava Ihringa. Ako nám tanečný partner Anny Jakab Rakovskej prezradil, na spoločnej dovolenke sa s Jakubom dohodli spontánne.

„Počas šou, tak ako všetci, aj my sme si kamarátsky sadli. Po skončení sme si chceli viacerí oddýchnuť, no nedalo sa všetkým, tak sme sa dohodli, že ideme sami dvaja. Najskôr sme mali ísť na Ibizu, no nakoniec sme sa rozhodli pre Chorvátsko. Bolo to na ‚blind‘. Mali sme len dve miesta, ktoré sme chceli vidieť. Kde spať a čo ešte iné vidieť, sme dopredu neriešili. V podstate sme stanovali a cez deň sa presúvali na iné miesta. Boli sme tam tri dni a bol to super oddych,“ povedal nám.

Počas jednej noci však museli zmeniť plány a nájsť si nocľah inde, ako plánovali. „Raz sme chceli spať na hamakoch v jednom parku, no keď sme si hľadali miesto na spanie, zistili sme, že v celom parku sa nemôže spať, pretože to bol národný park. Tak sme sa vrátili tam, kde sme spali noc predtým,“ dodal. Výlet si však obaja užili a po náročných mesiacoch, ktoré strávili na tanečných tréningoch, si konečne oddýchli.

Celá epizóda na Voyo

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie