• Relácie
  • Love Island
  • Nela Slováková sa pustila do krásky z Love Islandu. Tá vyslala svojich právnikov

Nela Slováková sa pustila do krásky z Love Islandu. Tá vyslala svojich právnikov

Nela Slováková sa v posledných týždňoch pustila do viacerých známych osobností. Najskôr si otvorila ústa na Agátu Hanychovú, naposledy to schytala Natálie Kočendová. Nela verejne ohovorila jej kozmetiku. 

„Bohužiaľ to nie je kozmetika N. K., ale kozmetika z Aliexpressu, kde vám ponúkajú personalizované logo, ktoré vám na kozmetiku natlačia. Je toho plný internet. Som alergická na to, keď niekto robí z ľudí idiotov,“ povedala Nela v komentároch na Instagrame. Natálie to nenechala len tak a posunula všetko na právnikov. 

​„Pani Slováková toto tvrdenie nesmeruje len k mojej osobe. Napáda aj produkty iných úspešných žien, ktorým sa snaží škodiť. Bohužiaľ jediná, komu škodí, je ona sama. Aktuálne celú situáciu riešia moji právnici s ohľadom na to, že sama prevádzkuje e-shop s kozmetickými výrobkami, ktoré sa zameriavajú na rovnaký trh a týmto je so mnou v konkurenčnom vzťahu. Ide o nekalé súťažné správanie, ktoré je zakázané,“ napísala česká modelka so slovami, že sa jej Nelino správanie nepáči. Píše super.cz.

„Nepoznám sa s ňou osobne a jej správanie sa nezlučuje s mojimi hodnotami, takže akékoľvek obhajovanie je pod moju úroveň. A tak jej prajem, aby v živote našla samu seba a darilo sa jej nielen v živote, ale aj v podnikaní, aby nemusela byť taká jedovatá,“ dodala Natálie. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie