Je koniec. Rachel a Claude z Love Islandu sa rozišli

Na ostrove lásky si každý z nich našiel najskôr niekoho iného a o seba niekoľko dní ani len nezavadili pohľadom. Neskôr si však uvedomili, že je medzi nimi silná chémia a prekvapili tak nielen ostatných účinkujúcich v šou Love Island, ale najmä samých seba. Nikto by nepovedal, že práve Ráchel a Claude sa dajú dokopy. 

Galéria

​Hneď po prvých intímnych dotykoch to medzi nimi vybuchlo a nebol asi žiadny kút vo vile, ktorý by Ráchel s Claudeom nenavštívili. Po istom čase im neprekážalo mať sex aj rovno v spálni, kde ležali ostatní. 

Dvojici nikto neveril, že ostanú po šou spolu. Klapať im to vydržalo ešte niekoľko mesiacov, ale po statuse na sociálnej sieti je jasné, že je medzi nimi koniec. 

​„Chceli by sme vám oznámiť, že síce o pár mesiacov neskôr, ale náš osobný Love Island sa tiež končí. Napriek tomu, ako veľmi sme si rozumeli, nehádali sa a bolo nám spolu dobre, tak máme v niektorých zásadných veciach rozdielne názory a každý asi aj trochu iný životný smer. Spoznali sme sa v reality šou, ale aj to to bolo z oboch strán reálne a úprimné. Obaja sme sa k sebe správali veľmi pekne a aj napriek tomu, že sme sa mali radi a stále sa máme, rozhodli sme sa to ukončiť. Veľmi si vážime vašu podporu, ktorú ste nám dávali, či už na ostrove alebo po jeho skončení. Ste skvelí,“ napísala dvojica v spoločnom vyhlásení. 

Držíme palce, aby každý z nich našiel svoje šťastie.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie