• Relácie
  • Love Island
  • Lu sa stretol s hviezdami Love Islandu a pripomenul si všetky ex. Z tohto bude hit!

Lu sa stretol s hviezdami Love Islandu a pripomenul si všetky ex. Z tohto bude hit!

Mladý Nitran si po skončení šou razí vlastnú cestu.

V tretej sérii šou Love Island Česko & Slovensko patril k najvýraznejším účastníkom. Fanúšikovia si budú veľmi dobre pamätať na jeho horúcu lásku s Adri a ešte viac na ich dramatický rozchod, ale aj na jeho legendárny návrat do šou, o ktorý sa postarali sklamaní diváci, ktorým sa vôbec nepáčilo, že by šou mala pokračovať bez neho.

Sympatický Nitran s uhrančivým pohľadom zanechal v reality šou veľkú stopu, no zdá sa, že sa nemieni držať v úzadí ani mimo nej. Lu si po skončení Love Islandu razí vlastnú cestu a plní sen o hudobnej kariére a pre fanúšikov má opäť veľkú novinku. Už dnes podvečer sa môžu tešiť na premiéru jeho nového videoklipu k piesni XTC!

Galéria

​Lu priznáva, že skladba je na svete už takmer dva roky, príležitosť na jej vydanie však chýbala. „Tá sa napokon naskytla sama. Vzhľadom na môj nedávny ,rozchod‘,“ približuje pozadie vzniku skladby aj videoklipu.

Fanúšikovia Luovej hudby sú zvyknutí na pomalšie, smutné až temnejšie skladby. Tentoraz ich prekvapí „šťastný a párty nádych“, a to aj napriek tomu, že text skladby je o expriateľkách. Pri skladbe spojil sily aj s piešťanským raperom Arthurom.

„Text skladby pojíma túto tému bez akejkoľvek negatívnej energie voči nim a poukazuje na to, že náš život pokračuje a mohli sme sa takto baviť,“ vysvetľuje Lu. „Môj zámer bol preniesť tento pozitívny vibe aj cez videoklip, a preto som prišiel s námetom párty, kde sú všetci naši blízki, okrem spomínaných ex a bavíme sa spolu,“ dodáva.

Lu si na nakrúcanie prizval aj kamarátov z Love Islandu a ďalších influencerov. Vo videoklipe sa objavia Adam Šedro, Diana Miková, Marian „Majlo“ Murda, Hanka Dědková, Jakob Lukáč, Jakub Vitek či Tereza Kosecová.

V októbri minulého roka vyšiel hviezde Love Islandu aj videoklip k singlu Schíza, s čím sa nám pochválil v rozhovore krátko po vypadnutí zo šou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie