Otrasená Gabriela z Love Islandu. Autonehoda a odvoz do nemocnice

Hviezda reality šou opísala nepríjemný zážitok.

Z ničoho nič jej za volantom prišlo zle a nad tým, čo prišlo po tom, už nedokázala mať úplnú kontrolu. Gabriela Gášpárová z prvej série Love Islandu má za sebou mimoriadne nepríjemný zážitok. Po autonehode skončila v nemocnici.

Ako prvý o udalosti informoval jej priateľ Petr Havránek, ktorý fotografiou Gábiny na záchranných nosidlách vydesil fanúšikov na sociálnej sieti. Hviezda Love Islandu sa neskôr úprimne vyjadrila, že nehodu spôsobila sama. To, čo sa jej v idúcom aute prihodilo, by však zrejme nechcel zažiť nikto.

„Stalo sa to tak, že sa mi z ničoho nič urobilo zle za volantom. Z ničoho nič obrovské kŕče do brucha, celá som sa orosila, mihalo sa mi pred očami, zaľahlo mi v ušiach, proste stav, kedy idete omdlieť a ja som sa snažila čo najrýchlejšie prejsť križovatkou, aby som mohla v pohode zastaviť, ale nestihla som to,“ priblížila okolnosti autonehody na sociálnej sieti.

Galéria

​„V tom momente, kedy vnímate iba ten čudný stav, tak vidíte iba zelenú na semafore a už si neuvedomíte, že máte dávať prednosť protiidúcemu autu, ktoré vlastne ani nevidíte. Jediné šťastie je, že sa pri tej nehode nikomu nič nestalo. Pretože ak by sa ešte náhodou stalo niečo pani, ktorá šoférovala to druhé auto, tak to by som sa asi zbláznila,“ dodala bývalá hviezda reality šou.

Gábina dodala, že ani bezprostredne po nehode sa jej stav nezlepšoval, a preto Pítr zavolal záchranku. „Museli ma odviezť do nemocnice, ja som nevedela, ktorá bije,“ opisovala svoje prežívanie.

Z nemocnice si podľa jej slov dobrú skúsenosť neodniesla. „V nemocnici to bolo úplne šialené. Ak som sa niekedy cítila ako kus handry, tak to bolo tam,“ dodala brunetka. Na sociálnu sieť pridala aj video, na ktorom ukazuje, aké modriny jej zostali na rukách. „Ešte sa mi nikdy nestalo, že by mi takto surovo na niekoľkokrát rozpichali ruky pri odberoch,“ doplnila k záberom.

Pozrite si, ako Pítr a Gabriela priblížili fanúšikom zákulisie finále tretej série Love Island Česko & Slovensko.

Súvisiace video

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie