• Relácie
  • Love Island
  • Radkova nová láska odhalená: Išiel s pravdou von, pol roka tajil vzťah

Radkova nová láska odhalená: Išiel s pravdou von, pol roka tajil vzťah

Pochválil sa krásnou správou.

Lásku hľadal v šou o láske, no našiel ju až mimo kamier. Radek Gabriel, ktorý patril medzi najobľúbenejších účastníkov druhej série Love Islandu, sa pochválil skvelou novinkou. Stretol ženu svojho života a vzťah sa im darilo tajiť pol roka.

Radek prišiel do šou ako bombshell a aj keď bol naozaj každému sympatický, partnerku tam nenašiel. Po nakrúcaní obľúbeného projektu bol celkom dlho sám a užíval si život. Teraz však pre redakciu Extra.cz prezradil, že je niekoľko mesiacov zamilovaný do krásnej Daniely a že už dokonca plánujú spoločné bývanie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa RADEK GABRIEL (@radek_gabriel)

„Bude to šesť mesiacov. Zoznámili sme sa cez Instagram, ale to nás nijako nedotlačilo k tomu stretnúť sa. Potom sme sa minuli nevedomky na dovolenke v Maďarsku a potom o hodinu na vrcholu Sněžky, tak sme si povedali, že to nemôžeme nechať na náhodu. Taktiež som vlastne sedel s jej sestrou na finále Miss pri stole,“ zaspomínal si Radek pre Extra.cz.

Dnes si zaľúbenci plánujú spoločný život a v priebehu júna sa sťahujú. „Hneď ako bude všetko hotové, určite budeme chcieť ísť na dovolenku, pár miest máme vybraných, ale to už nechám na ňu,“ dodal.

Spomínate si na Radka v šou? Pozrite si video

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie