• Relácie
  • Love Island
  • Z víťazov prvej série Love Islandu sú rodičia! Ukázali prvú fotku bábätka

Z víťazov prvej série Love Islandu sú rodičia! Ukázali prvú fotku bábätka

Gratulujeme!

Z Laury a Martin Kulhánekovcov sú rodičia! Dvojica sa radostnou novinou pochválila na Instagrame, kde zverejnila aj prvý záber s bábätkom. Manželia sa tešia z chlapčeka, ktorému vybrali krásne meno Matteo.

„Spoločne sme na tento moment netrpezlivo čakali a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša rodinka je v tejto chvíli kompletná, pretože k nám včera pribudol tento malý zázrak. Matteo,“ napísal hrdý otecko k fotografii, na ktorej majú obaja položené dlane na svojom synčekovi.

„Maminka i náš šampión sú zdraví ako repa a všetko prebehlo v poriadku. Ďakujeme za všetky správy, ktoré nám posielate. Veľmi si to vážime!“ odkázal fanúšikom Martin.

Galéria

Laura a Martin sa stali víťazmi úplne prvej série reality šou o láske Love Island Česko & Slovensko v roku 2021. Aj keď na začiatku málokto veril tomu, že by takýto projekt mohol reálne spojiť dvoch mladých ľudí, ktorým to vydrží navždy, dnes o ich láske nikto nepochybuje.

​Dvojica sa zasnúbila koncom mája 2022 v Miláne a áno si povedala v auguste o rok neskôr. Fanúšikov potešili úžasnou správou o tehotenstve na Vianoce. Laura si toto obdobie užívala a nevedela sa dočkať, kedy sa prvýkrát stretne so svojím dieťatkom.

A ten moment prišiel. Gratulujeme a prajeme veľa zdravia.

Zaspomínajte si na momenty, kedy vyhrali prvú sériu šou Love Island. Máme zábery

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie