• Relácie
  • Love Island
  • Chris a Majka zdravia z Floridy: Prezradili nám, ako trávia dni a či balia kufre natrvalo

Chris a Majka zdravia z Floridy: Prezradili nám, ako trávia dni a či balia kufre natrvalo

Víťazi Love Islandu si užívajú Ameriku.

Víťazmi tretej série zamilovanej šou Love Island Česko & Slovensko sa stali pred siedmimi mesiacmi, no na ich vzťahu sa nič nemení. Majka a Chris tvoria naďalej sympatický pár, ktorého poznávacím znamením nie sú len blonďavé vlasy, ale aj dobrá nálada, ktorá z dvojice srší na všetky strany. A tú momentálne šíria za oceánom.

Kým po víťazstve v Love Islande sa dvojica usadila v Prahe, po niekoľkých mesiacoch prišiel čas, aby Chris vycestoval za rodinou. Na Floridu, samozrejme, necestoval sám, ale so svojou novou slovenskou láskou Majkou. Ako sa majú? A ako vyzerá ich život za oceánom?

Galéria

U Chrisa doma aj v Disneylande

Dvojica je na slnečnom pobreží už niekoľko týždňov a čas v Chrisovom domove si nevie vynachváliť.

„Máme sa dobre, som veľmi rád, že som takmer po roku doma, takmer rok som nevidel rodinu. Je pekné byť znova späť,“ prezradil nám z Floridy Chris a v podobnom naladení sa pridala aj Majka. „Veľmi sa mi tu páči. Bola som zvedavá, ako Chris býva, aké tu bude počasie. Som veľmi rada, že som videla jeho rodinu, psíkov, ako si tu bývajú,“ povedala. Čo všetko už postíhali zažiť?

„Ja mám veľmi rada more, teplo, palmy, takže si naozaj užívam, že môžeme chodiť k moru. Boli sme hrať aj tenis, chcela som, aby mi Chris ukázal, ako sa hrá. Boli sme na minigolfe, paddleboardoch, zašli sme do Orlanda a do Disneylandu,“ vymenovala Majka s tým, že v hľadáčiku majú aj Miami. „Plánujeme ísť do Springs, možno na Key West aj Keys,“ doplnil ju Chris.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mária Glatzová (@majka.glatz)

Presťahujú sa na Floridu?

Víťazi Love Islandu na svojej ceste nezabúdajú ani na fanúšikov a zážitky, ktorými si na Floride krátia dni, s nimi zdieľajú prostredníctvom videí aj fotografií. Majka stihla spoznať Chrisov domov, rodinu i kamarátov a nadšenými slovami nešetrí. Vedela by si tam predstaviť život natrvalo?

„To je ťažká otázka. Tým, že mám rada teplo a u nás tak teplo nie je a nemáme ani more, asi by som mohla nad tým pouvažovať. Takže možno,“ odpovedala s úsmevom. Dvojica v najbližších júnových dňoch cestuje naspäť do Česka, takže kufre zatiaľ natrvalo nebalí. Majkina odpoveď však viac Chrisa potešiť ani nemohla. „Výborné,“ zareagoval na jej slová o živote na Floride.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mária Glatzová (@majka.glatz)

S víťazmi Love Islandu sme sa stretli aj po ich návrate z Kanárskych ostrovov.

​S Majkou sme boli pri návrate do vily, keď ešte netušila, či sa im s Chrisom podarí krízu prekonať:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie