Eva naplno vyštartovala po Martinovi. Šokovaná Naďa sa ocitne v rovnakom bare

Eva naplno vyštartovala po Martinovi. Šokovaná Naďa sa ocitne v rovnakom bare

Žiarlivosti sa nevyhne.

Po tom, ako sa Martin Borisovi v práci priznal, že na svoju manželku Luciu myslí čoraz viac a naozaj sa mu páči, jeho kolega a priateľ neváha a zorganizuje pánsku jazdu. Na tú sa síce Martinovi nechce, ale Boris je presvedčený, že len nová kráska mu vyhodí Luciu, v skutočnosti Naďu, z hlavy.

Páni tak posedávajú v bare a hoci Boris ukazuje Martinovi jednu krásnu ženu za druhou, Martin to nevidí. Aj ked po ňom vyštartuje barmanka, tak fešný gynekológ ani len netuší, že ide o flirtovanie. Za tie roky, čo bol sám bez partnerky, na tieto triky akosi zabudol.

FOTO:  TV Markíza

Celá Borisova snaha je zbytočná, keďže na scénu vkráča Eva, ktorá asi nepochopila význam slovného spojenia pánska jazda. Je však evidentné, o čo jej ide - zabrániť tomu, aby sa Martin do niekoho zahľadel. V tento večer po ňom vyštartuje naplno a prinúti ho, aby s ňou išiel tancovať. Martin je zdvorilý, a tak ide.

V tom však do baru nakráča Naďa s kamarátkou Lenkou. Tiež si chceli vyhodiť z kopýtka a Borisa s Martinom tu rozhodne nečakali. Naďa je v šoku a evidentne sa jej nepozdáva ani pohľad na Martina ruka v ruke s Evou. Pozrite si video.

FOTO:  TV Markíza

A čo sa udeje v bare ďalej? Nezabudnite sledovať seriál Mama na prenájom aj v utorok o 17.55 h na Markíze alebo už teraz na Voyo.


Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie