Holé fotky, tehotenstvo, príchod nepriateľa a tvrdá hádka Nadi s Martinom

Holé fotky, tehotenstvo, príchod nepriateľa a tvrdá hádka Nadi s Martinom

Toto všetko sa udialo v Mame na prenájom za posledný týždeň.

V seriáli Mama na prenájom sa za posledný týždeň udialo viacero zásadných vecí. Alica prežíva nepekné obdobie, jej bývalý priateľ ju vydieral a vyhrážal sa jej zverejnením nahých fotiek, pokým sa k nemu nevráti. Ona si musela vymýšľať v práci, aby mu vyšla v ústrety, ale aj tak si spravil po svojom a jej holé fotky sa dostali na sociálnu sieť.

Galéria

​Naďa mala problémy s antikoncepciou a potrebovala predpísať novú. Jej gynekológ však momentálne nepracuje, a tak skončila u Martina v ambulancii. A ten ju prekvapil tým, že sa jej spýtal, či vôbec antikoncepciu potrebuje. Neskôr mala Naďa aj podozrenie, či nie je tehotná a poprosila Kvetku, aby jej vyveštila.

​Lenka v posledných dňoch nemôže pokojne spávať. Do jej života sa z ničoho nič vrátil David. Zbadala ho pred nemocnicou, ako vystupuje zo sanitky ako záchranár. Poprosila Borisa, aby sa na neho v nemocnici popýtal a on prišiel s prekvapivým zistením.

​Okrem Lenky je v obavách aj Beáta. S Edom čakajú svoje prvé bábätko a zrazu sa deje niečo, čo v nej vyvolalo strach. Podľa článkov na internete by už v tomto týždni mala cítiť pohyby bábätka, no ona žiadne necíti.

​Martin s Naďou sa nevedia zhodnúť na výchove Hanky. Podľa Nadi ju Martin rozmaznáva a mal by byť prísnejší. Popri debate o výchove jej Martin povie veľmi škaredé slová.

Sledujte Mamu na prenájom aj nasledujúci týždeň!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie