Do Mamy na prenájom mieri sexy herec: Ponuku prijal so slzami v očiach

Prezradil, či zamieša karty aj v láske.

Do Mamy na prenájom prichádza nový vietor. Do obľúbeného seriálu pribudla hviezda seriálu Zrada Kristína Sisková ako mladá medička. Po jej boku sa do deja zamotá ešte jedna nová tvár. Sexy herec Tomáš Sitkey, ktorého môžete vídať v seriáli Dunaj, k vašim službám alebo v jeho vtipných videách na Instagrame, sa bude v deji objavovať tiež. Herci nastupujú do nemocnice ako dvojica medikov, ktorí začínajú s praxou.

Kristína hrá milú „šprtku“ Lindu, ktorá sedí nad knihami a má záľubu v pavúkoch podobne ako Milanko. Tomáš stvárňuje syna sestry Mazákovej Paľa, ktorého dlhší čas nevidela.

Tomáš sa ponuke do seriálu veľmi potešil. „Absolvoval som kasting a keď mi oznámili, že ma vybrali, mal som až slzy v očiach. Bolo to skvelé, že práve mňa si vybrali a ponuku som prijal s veľkou vďakou a pokorou. Spočiatku som bol neistý, ale celý tím sa ku mne správa perfektne a mali pochopenie, aj keď som mal brbty,“ prezradil nám.

Tomáš si zahrá medika Paľa Mazáka, ktorý má svoje zásady a presvedčenia: „Paľo má praktické rozmýšľanie a je empatický. Nie každé pravidlo sa mu páči a bude mať menšie boje s pani riaditeľkou Evou. Bude to zaujímavá postava každopádne.“

Galéria

Pozrite si rozhovor s Tomášom:

​Tomáš sa venuje vtipným videám

Pozrite si Mamu na prenájom v predstihu na Voyo:

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie