Veľká zmena v Mame: Ukážeme vám, čo ste dnes nemali vidieť

Mama na prenájom sa dnes vo štvrtok, 23. mája, nevysiela.

Momentálne prebiehajú majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a naši hokejisti odohrajú dnes (23. mája) zápas s Kanadou. Preto dnes neodvysielame seriál Mama na prenájom a namiesto toho si môžete pozrieť Rodinné prípady.

My vám prinášame exkluzívnu ukážku z piatkovej epizódy, v ktorej sa bude riešiť pokračujúca kríza vo vzťahu Eda a Beáty. Do ich nezhôd sa bude chcieť zapojiť aj Naďa s Martinom a ich problémy budú chcieť vyriešiť. Podarí sa im to?

„Románik“ Milanka a Lindy sa nevyvíja tak, ako by si on predstavoval. Na striedačku si vyznali svoje city, no obaja sú zdržanliví a okrem pekných slov si vymenili aj tie nemilé. Najprv Milanko tvrdil, že ako kolegovia spolu nemôžu nič mať, no neskôr to už problém nebol.

V nemocnici sa však vyvíja aj iný vzťah. Boris a Lucia sa nečakane zblížili a tajne sa stretávajú. Nateraz sa dohodli, že ich vzťah bude kamarátstvo s výhodami.

Najbližšiu časť Mamy na prenájom si pozrite v piatok, 24. mája, o 17.55 h na Markíze!

Mamu na prenájom môžete sledovať v predstihu na Voyo:

Celá epizóda na Voyo

​Pozrite, ako Tomáško strávil prvú noc u Martina a Nadi:

Galéria

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy. Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024.

TU nájdete prihlášku

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie