Dnes to vypukne a Vlado Kobielsky si to nenechá ujsť

A nemali by ste si ani vy!

Herec Vlado Kobielsky sa počas roka nezastaví, okrem divadla sa venuje dabingu a takmer denne natáča seriál Mama na prenájom. Počas celého roka v hlave musí držať texty, čo je náročné, Rád si teda nájde oddychové aktivity, pri ktorých hlavu dokáže úplne vypnúť.

„Budem sledovať futbal, teším sa na to. Rozhodne. Zaujíma ma to a som futbalový fanúšik, páči sa mi, že futbal sa zrýchlil a niektoré mužstvá majú vycibrený futbal,“ prezradil nám. „Môžem mať pri tom vypnutý mozog, nemusím rozmýšľať nad dvojzmyslami či dejovými zápletkami,“ dodal.

​Vlado si určite nenechá ujsť finále šampionátu EURO 2024, ktoré odvysielame dnes (v nedeľu 14. júla) o 20.30 h na Markíze! Finálový zápas sa začne o 21.00 h a odohrajú ho Španielsko a Anglicko.

Pozrite si rozhovor:

Pozrite si finále tretej série Mamy na prenájom:

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie