
V rozhovore nám opísal, ako sa mu s otcom pred jeho odchodom zmenil vzťah.
Do relácie Na káve s tentoraz prijal pozvanie markizák Vratko Sirági. Diváci videli sympatického moderátora ako talentovaného tanečníka v šou Let’s Dance, pravidelne vďaka jeho predpovedi počasia vedia, čo si majú obliecť a či sa im zíde dáždnik a najnovšie mnohí zachytili jeho herecký talent v muzikáli Donaha.
My sme sa však v rozhovore okrem pracovných úspechov pýtali aj na životné vzostupy a pády, ktoré ho formovali ako človeka. Najviac ho v živote ovplyvnila choroba, ktorá zasiahla aj jeho členov rodiny.
Vratko nám veľmi otvorene a úprimne opísal, aký mal vzťah s otcom, ktorý podľahol onkologickému ochoreniu. Podľa jeho slov nemali vždy ideálny vzťah, no jeho rozlúčka so životom bola tým najnáročnejším a zároveň aj najkrajším obdobím.
Medzi otcom a synom sa vytvorilo obrovské puto a ich vzťah sa doslova vyčistil. Vratko dokonca prezradil, že tatina do poslednej chvíle držal za ruku.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Ako sa moderátor stará o duševné zdravie, či sa bojí smrti a aké náročné obdobie na neho „číhalo“ po Let’s Dance, to sa dozviete v rozhovore.
Súvisiace video

Na káve s: Na káve s Vratkom Sirágim